Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na jedno kopytoo

wszedzie tylko wenge, beże i brązy ! TEZ TO ZAUWAZYLYSCIE

Polecane posty

Gość na jedno kopytoo

owszem bardzo mi sie zawsze podobaly wszelkie odcienie brazow i bezow w mieszkaniu, ale ostatnio kazdy kto robi remont to ma te kolory , kuchnie w brazie, lazienki w brazie i bezu, w pokojach meble w kolorze wenge i bezowe sciany!, to jest naprawde ladne ale przez to ze wszyscy dokola remontuja domy w tych kolorach to jakos mi to zbrzydlo! kazdy chce isc za moda i robi sie to powoli niesmaczne , to tak jak w zeszlym roku wszyscy chodzili na żołto ubrani , dla mnie to bylo juz takie tandetne macie podobne wrazenie czy tylko ja jestem jakas nienormalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stronie leroy merlin
ludzie dodaja zdjecia swoich mieszkan no i tam co drugo kuchnia/ lazienka jest brazowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam... kazdy robi, co uważa jeden będzie leciał za modą i jak go stać, to niech sobie wymienia kuchnię co 3 lata, bo inne sa kolory w modzie ja sie wlaśnie urządzam i kuchnię będę miała żółto-granatową, a drzwi wewnętrzne beżowe, dąb fineline, bo takie mi sie podobają i już swoją drogą, jakie kolory moga mieć drzwi? raczej rózne brązy, beże i ew. białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na stronie leroy merlin
ja mam akurat wenge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda 102
w latach 80 tych byla moda na biale sciany i brazowe dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Ja akurat mam meble seledynową sosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale robilas remont teraz
czy kiedys tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meble w swoim pokoju mam szary dąb i zabieram je do nowego mieszkania - gust mi sie nie zmienił i dalej mi sie podobają gorzej, że trudno w ty kolorze coś dokupic, bo już dawno wyszedl z mody i nie wrocił, jak na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdziele jejeje
no a 3 lata temu czerwienie i pomarancze wscieku mozna było dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, w co drugim domu wściekle pomarańczowa kuchnia albo przedpokój troche sie tych chałup naogladałam, zanim wybraliśmy dla nas najlepsze mieszkanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat ma tak urządzone mieszkanie: brązy, beże, kazdy pokój, kuchnia , łazienka i przedpokój, nuda jak flaki z olejem:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy tak mam
ja mam brązy i beże tylko w salonie (+czerwone dodatki)i jadalni (łączone pokoje) sypialnia szray dąb, łazienka popielata, kuchnia biała z czerwonymi dodatkami nie podoba mi sie cała mieszkanie w jendym kolorze, chyba ze jest małe, kawalerka itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam kolorowe
teraz chcialam troche spokoju i wyciszenia i przemalowalam mieszkanie na neutralne ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×