Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarna1995

Fotograf Warszawa i okolice

Polecane posty

Gość czarna1995

Proszę o polecenie dobrego fotografa z Warszawy lub okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z..
a na jaki termin ? i czy taki który dojedzie do Wawy też może być ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna1995
tak może być a termin 12.04.2009r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achu23
Proszę zajrzeć na foto-joanna.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można sprawdzić też
www.tenfotograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki jeden z Łodzi
Ja wiem tylko jedno. Urząd skarbowy powinien się zainteresować większością fotografów, którzy pojawiają się na forach i reklamują się przez internet. Nie uwierzę ze ktoś, kto wycenia swoje usługi na 900 zł płaci podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.satynowestudio.pl
ta młoda dziewczyna zrobił nam prześliczne zdjęcia na ślubie - widać na nich emocje, wzruszenie, radość. NIe spodziewaliśmy się tak ślicznych zdjęć. W galerii możecie sobie zobaczyć. Z wiadomych względów nie powiem, którzy młodzi to my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki jeden z Łodzi, a co cie to obchodzi? z natura kapusia powinienes pracowac w wiadomym miejscu :-o ich zarobki - ich sprawa. uwazaj, zeby toba sie ktos nie zainteresowal :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardyo ciekawe...
Do nie kumam Wiesz jak ktoś rąbnie Ci samochód to mam nadzieję, że się nie zdenerwujesz. Przecież dla ciebie to będzie normalne. Albo, że będziesz miał dobrą pracę gdzie starasz się inwestujesz w siebie płacisz podatki a przyjdzie ktoś i powie, że chce pracować za ciebie za polowe tego co ty zarabiasz i nie koniecznie musi być zgłoszony ze jest zatrudniony. Jestem ciekawy twojej wtedy miny i mam nadzieje, że sobie przypomnisz o swoim tu tekście. Pewnie dla ciebie jedyne dobre płyty z filmami to pirackie płyty i nie wyobrażasz sobie, aby iść do sklepu i kupić legalna płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zeb
Zapraszam na moją stronę: http://www.zeb_serban.citymedia.pl/ jeśli zdjęcia będą się podobać to proszę o kontakt ps. przepraszam za autoreklame ps. płacę podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggg
ladne fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhh
Mało powiedziane ze ładne są te fotki. One są po prostu prześliczne i takie urokliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletna idiotka
Czegoś nie rozumiem albo jestem kompletna idiotką. Jak można opierać się na poszukiwaniu fotografa przez forum internetowe gdzie nikogo się nie zna i nie wiadomo czy fotograf nie podszywa się pod jakąś inną osobę. Jeśli ktoś umie wejść na forum to też potrafi wpisać w google frazę ,,zdjęcia ślubne” lub wejść na kilka portali ślubnych i wysłać zapytania ofertowe do wybranych fotografów. Jak można opierać się na guście osoby której nigdy nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kompletna idiotka powiedzmy że nie każdy tutaj się podszywa pod kogoś :) niech nawet 10 ze 100 odpowiedzi będzie szczera i jest ok wiadomo każdemu podoba się co innego a nawet te 10 odpowiedzi coś mogą wnieść do naszych poszukiwań :) nie każdy ma fotografa z polecenia znajomych i wykorzystuje wszelkie źródła a net wiadomo najbardziej popularny i dostępny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletna idiotka
Masz rację, ale forum jest najgorszym z możliwych źródeł. Forum może tylko namieszać a nie pomóc. Tych pozostałych 90 z tych 100 naprawce może zrobić w głowie kipisz. Znam taką osobę, która zasugerowała się opiniami z forum i potem z tego powodu płakała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Tobą ja tez miałam wziąć kamerzystę poleconego na necie 3 razy się umawialiśmy na spotkanie 3 razy miał oddzwonić i potwierdzić dokładny termin spotkania i nic więc stwierdziłam jak on taki słowny to jeszcze nas wykiwa w dniu ślubu i tak sobie załatwiłam kamerzystę z polecenia naszego fotografa- fotograf na szczęście sprawdzony kilka razy pewny i dobry ale nie każdy ma takie możliwości że ma z polecenia bliskich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletna idiotka
Misiu ja może jestem dziwna, ale nie chciałam żadnych poleceń. Poświeciłam dwa wieczory na internet. Szukałam poprzez google i portale ślubne, które fotograf musi opłacać, aby tam się reklamować. Wysłałam ponad dwadzieścia zapytań i tyle dostałam odpowiedzi. Wybierałam patrząc na staż pracy fotografa, profesjonalną odpowiedź, sprzęt, którym robi zdjęcia oraz cenę. Umówiłam się z pięcioma na spotkanie i wybrałam jednego. Cieszę się, że sama wybrałam fotografa, bo nie będę miała takich samych lub podobnych zdjęć jak moje koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×