Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bajagaga

__prosze o poradę___

Polecane posty

cześć bajagaga:) a może jedno odpinane ramionczko cieńkie?? takie pociagnięte przez szyję??? jak myślisz? suknia śliczna. Ja do swojej tez bede robila odpinane jedno ramionczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mloda
raczej nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_O_B_R_A
Moim zdaniem ramiączka do tej sukni nie pasują! Sama suknia jest piękna....bez ramiączek! Zresztą nie do każdej sylwetki i budowy pasują ramiączka....ja wyglądałam koszmarnie z ramiączkami, choć górę mam raczej szczupłą i w rozmiar 36 się zmieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baja ja mam maly biust i szukalam tez z ramiączkami a do mojej sukni to juz wogule nie pasuje ramiączko no trudno ale ja i tak jedno sobie każę dorobić--> odpinane. jak cos sie bedzie dzialo, chociaz nie powinno to sobie doczepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że najlepiej bedzie jak ją zmierzysz a one na przymiarce przyłożą lub przypną szpilką jakieś ramiaczka byś sama mogla ocenic na żywo bo tak to ciężko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam---> to przez dlugie paznokcie hehe ślizgają mi się po klawiaturze ale obiecuję więcej to się nie powtórzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlogie:P nie, nie są dlugie ale ślizgają mi się po klawiaturze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego musisz
dlaczego musisz miec? bo ja nie rozumiem ? suknia jest piekna i zepsujesz ja dokladajac ramiaczka, czy to jedno czy dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×