Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zodiakalna Pannaaa

Czy zodiakalne Panny musza byc zdominowane w lozku, zeby miec orgazm?

Polecane posty

Gość zodiakalna Pannaaa

Poznalamm faceta rybe, i cos nam nie wychodzi. On lubi byc zdominowany, mnie to nie jarzy, sex jest jalowy, nudny, nie ma stymulacji psychicznej. U mnie przyjemnosc rodzi sie w glowie. Sama odkrylam to u siebie, ze lubie byc zdominowana w lozku kompletnie. MUsze czuc ze ktos jest silniejszym czlowiekiem odemnie. Poza lozkiem to ja lubie miec ostatnie zdanie ale gdy chodzi o sex lubie gdy nie mam nic do powiedzenia, podnieca mnie to. Zdalam sobie z tego ostatnio sprawe. Troche zalosne ale nic na to nie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam to samo :) lubie jak moj chlopak w lozku dominuje a w zyciu codziennym ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wszystkie zodiakalne Panny tak mają:) ja jestem zodiakalna Panną i tak nie mam:) myślę, że masz takie preferencje i znak nie ma nic do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddddddfg
ja rowniez Panna- mam to samo. czasami lubie nawet klapsy i ciagniecie za wlosy. lubie gdy to on dyryguje w lozku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna Pannaaa
hmmm Czy powinnam probowac zmienic to podejscie u siebie?? Dlaczzego nie moge przestac o tym mysles? Dzisiaj 4 podejscie z ryba i wiem, ze bedzie beznadziejnie. Jak sprowokowac kogos do dominacji, czy ta osoba musi miec to w sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafafafafa
ja muszę i też jestem panną a mój facet to ryba, ale on dominuje... chociaż mógłby bardziej!! szarpanie za włosy i klapsy już zaliczyłam, więc nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipuszon
Prześpij się z kaszalotem albo zębaczem, one są dość ostre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damn. Zacznijmy od tego, że nie znam się na horoskopach i znakach zodiaku. Wiem natomiast, że też jestem zodiakalną panną i niestety też zauważyłam, że w łóżku lubię uległość. Własną. Nie to, żeby leżeć jak kłoda i czekać na trzęsienie ziemi, mogę dla niego wiele zrobić, ale MUSZĘ czuć, że to on ma nade mną teraz kontrolę. A mój facet to skorpion. Koleżanka mówi, że to super, bo skorpiony są \"ponoć\" bardzo namiętne, ale u mojego się to (jeszcze) nie ujawniło. Ciekawe, czy się w końcu rozkręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem panna a najzimniejsz
a kloda w moim lozku byl moj ex skorpion :D Najgoretsza moja ex, rowniez spod znaku panny Wiec nie wierzcie w horoskopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna Pannaaa
poznajcie astrologie ci ktorzy nie wierzycie w jej moc. Ona rzadzi swiatem i wplywa calkowicie na nasz charakter. I nie mowie tu o horoskopach bo nie mozna przewidziec przyszlosci. Panny sa amoralne, lubia czuc czyjas przewage. Nie lubia mieczakow, ktorzy pozwola sobie wchodzic na glowe. CHe by jej facet byl autorytetem dla innych i dla niej. Inaczej zero szacunku. SOrry u mnie sex rodzi sie w glowie. Najcudowniejsze pieszczoty mnie nie rusza jak nie bede szanowac i podziwiac tego ktory mi je daje. A zebym kogos zaczela szanowac musi sobie na to zasluzyc. Rownie moznym charakterem co moj a na pewno nie slabszym. Zreszta ryby z natury sa slabe. Wiec to zapowiada sie na niewypal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giżoliiu
A on lew i ona skorpion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna Pannaaa
lwa mozna latwo zdominowac. Skorpion potrafi to zrobic szybko. Ja i lew to niewypal. On che byc obslugiwany najczesciej. Cche dominacji najczesciej. POdobnie jak blizniak, stwarza wrazenie dominatora ale nim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem spod panny
ale lubię w łóżku dominować - nawet zabawy typu kajdanki, pejcz, skóry itp. mnie kręcą. Czasami oczywiście lubię tylko przez sen wypiąć tyłek :-) ale generalnie lubię mieć władzę nad facetami w każdej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33ffdfece
W XXI wieku wierzyć w znaki zodiaku, ale polewka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giżoliiu
To związek on lew z jakim znakiem zodiaku jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem spod panny
jasne że z panną! Przynajmniej ja mam takie doświadczenia! Teraz jestem z koziorożcem (nie pierwszym) i jest trochę nudno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna panna
mam identycznie jak ty i tez jestem panna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem spod panny
no widzisz :-) opinie nt. panien są błędne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna Pannaaa
Gizoliu lew jest najlepszy ze strzelcem albo baranem, maja podobne temperamenty i lubia owijac w bawelne. Ze lwem sie ciezko dogadac osobie ktora lubi miec wszystko wylozone i nie lubi niedopowiedzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte Carlo
Ja jestem panną facetem i uwielbiam w łożku dominować. Nie znam innego sexu ale nie wyobrazam sobie by dziewczyna przejeła inicjatywę. W tym temacie zabrnąłem juz chyba za daleko: są kajdanki, smyczki, obroże. Dla mnie nie ma nic bardziej podniecającego niz widok uległości w oczach mojej partnerki. I tu zauwazyłem wspólny mianownik wszystkich "panien" - podnieca nas nie fizycznośc a bardziej psychika. Na codzien jestem jednak spokojnym, idacym na kompromis człowiekiem. Cieszy mnie gdy "Ona" cieszy sie ze swoich małych głupotek, nie mieszam sie w jej "babskie sprawy", ale zawsze jestem gotów by przyjsc jej z pomocą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueMoon

Też jestem facet Panna i wolę jednak być zdominowany przez partnera. Jakoś średnio mi wychodzi w drugą stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×