Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaLudaaa

odstawienie tabletek

Polecane posty

Mam pytanie odnośnie odstawienia tabletek. Biore od czerwca 2008 cilest, ale chcialabym odstawic tak na miesiac, ze wzgledu na to, ze po nich przytylam. Jem tyle co zawsze, a waga podskoczyla, znacznie. Czy po miesiacu moge normalnie zaczac na nowo brac z pierwszym dniem okresu, czy sa jakies przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleve7
to po cholere odstawisz na miesiac???? po miesiacu nadal bedziesz brala cilet? lepiej idz do gina i powiedz zeby ci zmienil bo tyjesz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eddesa
dokladnie zamaiast odstawiac na miesiac i rozregulowywac sobie cały cykl lepiej idz do gina i niech ci zmieni na inne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cilest jest dosyc starym lekiem i bardzo silnym tzn z duza iloscia hormonow. Bralam kilka lat, czulam sie dobrze, ale kazdy giekolog odradzal mi i zalecal zmiane na lzejszy np. jasminelle. Dziala tak samo a ma mniej hormonow wiec zawsze lepiej mniej.... Jak zaczynalam brac 7 lat temu to duzo osob bralo cilest, dzis niewiele. Miesieczna zmana to za krotko aby jajniki zaczely normalnie funkcjonowac. Potrzeba minimum 2 miesiecy - tak mowi moj ginekolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiedziałam co począć dlatego zadałam pytanie. Nie denerwować się, każdy może być zielony w tym temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×