Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagna_30

Mój narzeczony chce bym przyjeła jego nazwisko?

Polecane posty

Gość Jagna_30

Ja tego nie chce? Wiecie dla czego? Bo nazywa się Pipski i on uważa że żona powinna miec nazwisko po mężu? Że dzieci też powinny miec takie nazwisko? Argument że mąż mojej siostry przyjął jej nazwisko z podobnych powodów też go nie przekonuje. On uważa że żona powinna miec nazwisko po mężu, najgorsze jest to że jestem w 7-mscu ciąży i on się upiera że dzieci bo urodze bliźniaki też muszą miec takie nazwisko jakie on bo to mężczyzna jest głową rodziny. Oprócz tego żąda bym po ślubie zrezygnowała z pracy i poświęciła się głównie domowi. Nie wiem dla czego nie moge przekonac go do swojego nazwiska, nazwał to patologią, tak samo patologią według niego jest to że kobieta pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pipski to jeszcze nie takie
brzydkie nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najahaje2
A może jednak patologią jest to, że facet w XXI wieku nie wie o tym, że kobieta ma prawo sama decydować o sobie? Co do nazwiska nie robiłabym problemu, w końcu są gorsze, ale to, że kobieta ma nie pracować tylko poświęcić się domowi, to pachnie prehistorią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna_30
On mnie na siłe zmusza do przyjęcia swojego nazwiska po ślubie i do tego bym zrezygnowała z pracy. Denerwuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już BYŁO 1OO razy
-10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszemy DLACZEGO razem
!!!!!!!! :-( :-( :-( nieuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna_30
Powiedz to mojemu narzeczonemu , jeśli chodzi o nazwisko to ryzygo ludzie się z takich nazwisk po prostu śmieją, uważam że lepiej bedzie jak on przyjmie moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszemy ryzyKo
:-( :-( :-( czy gimnazjaliści mają jeszcze ferie ??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najahaje2
A czy Twoje nie wydaje się jemu śmieszne przypadkiem? Chyba trafiłaś na takiego, który myśli, że ma rację bo jest chłopem i już. Będzie trudno go przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najahaje2
Szanowny znawco ortografii! Czy wiesz, że czasami zdarza się przycisnąć nie ten klawisz na klawiaturze? Nie komentuj proszę zwykłych literówek, skup się na błędach bardziej znaczących ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna_30
Tak to wyglada, on sie upiera przy swoim zdaniu, ja przy swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najahaje2
Musisz mu spokojnie i rzeczowo przedstawić kilka mocnych argumentów, np. to, że dzieciaki są złośliwe i wasze pociechy będą się wstydziły a tego on chyba nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna_30
On uważa że przedluzenie rodu zalezy od mezczyzny - on ma to nazwisko po ojcu - ojciec po dziadku - dziadek po pradziadku - itd. a jego synowe maja miec po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najahaje2
Ale Pipski to nie jest aż taka tragedia!!! Wyobraź sobie co by było gdyby nazywał się Fiut albo Kuciapka (znam taką panią autentycznie!) albo inne gorsze od Pipski? A jeśli będziecie mieli córki, to kiedyś i tak zmienią nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna_30
USG wyraźnie mówi ze beda chlopcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×