Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Natalkaaaaa

SZUKAM CIEBIE

Polecane posty

Trudno jak nie chcesz się poświęcić i nie założysz sobie maila to szukam dalej :):):) a szkoda bo bardzo często bywam w stolicy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, Ty napisałaś "nie zamierzam zakładać", więc ja biorę z Ciebie przykład. Nie wiem skąd jesteś, ale ja studiowałem w Bydgoszczy i też bywam w tamtych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam bardzo blisko Bydgoszczy, więc kto wie może i byłaby szansa na rozwinięcie znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczona no masz racje po 30tce krece w wiekszosci tych przed 30tką ;) to odkryłam własnie na tym forum ;) a ty mnie?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie kończe pracę, coś 13 w piątek nie przyniósł mi szczęścia. Spróbuje w poniedziałek :) Pozdrawiam i miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedopieszczona i Natalio, a jak to się stało, że sikałyście po nogach za obecnymi waszymi partnerami, a teraz tak nisko ich cenicie? Pamiętacie jeszcze te motylki w brzuchu? tęsknoty? pierwsze uniesienia? łzy szczęścia? ... "co się stało się" teraz? Jeśli z mojego tonu przebija jakiś złośliwy ton, to absolutnie nie jestem złośliwy. Ot mi jako kawalerowi trudno niektóre rzeczy zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja może odpowiem krótko - LUDZIE SIĘ ZMIENIAJĄ i nie zawsze te zmiany są do zniesienia przez drugą stronę, ja po 10 latach mam już dość. Jeszcze raz miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy na dłużej to zależy od tej drugiej osoby ale raczej tak, nie interesują mnie chwilowe przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w odpowiedzi na twoją stopkę to nie jestem znudzona mężatką tylko bardzo ale to bardzo zaniedbaną i samotną mężatką :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka zaniedbana jestes?:O i sie tu ot tak do tego przyznajesz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w tym złego że się do tego przyznaje ???? Tak właśnie jest, przez wiele lat o tym nie mówiłam i udawałam że jest ok ale teraz już dość i koniec - od teraz chcę ŻYĆ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka nie obraz sie ale Twoje wpisy sa lekko dolujace. Kto bedzie mial ochote sie z Toba spotykac jesli Twoj temat ma grobowa atmosfere? Kazdy szuka odskoczni od szarego zycia. Nikt nie chce sluchac biadolenia bo kazdy ma swoje problemy. Rada? Zmien humor :-) Napisz ze Twoj maz to nie udacznik.Niepotrafi dogodzic takiej pelnego sex-apealu kobiecie jak Ty Zaladuj fotke i zobaczysz wszystko sie ruszy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziki najlepiej niech dopisze ze ma nieogolone nogi i wąsy :classic_cool: bedzie bardzo obrazowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie chcę nikogo obrażać, nie napiszę że mój mąż jest nieudacznikiem bo tak nie jest - poprostu się niedobraliśmy, a co do humoru to uwierz że jestem raczej typem duszy towarzystwa, a jeżeli ten topik wygląda na nudny to zapewne dlatego że nigdy w taki sposób nie wyrażałam się i dopiero się uczę :):):) A fakt że do ciebie to nie przemówiło to nie znaczy że innych nie zainteresuje...... Witam Piotrka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! tak sobie czytam i dochodzę do wniosku że wszyscy mają podobnie przechlapane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym że te związki są chyba ostatnio mało poukładane, a w szczególności ludzi w wieku 30-40 lat , mnie też to dotyczy .Dużo chciałbym zmienić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×