Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KRK82nocnylowca

Walentynki

Polecane posty

Z okazji walentynek proponuje wyznac swoje fantazje, ktore przygotowalem na dzisiejszy wieczor. Jedziemy z koxem ;) - kolacja - sam robie! - rozsypane platki roz na swiezej poscieli ;) - nie ma to jak dobre wino - ladny zapach w pokoju - opaska na oczy - smietanka + truskawy - dobry film Kto nastepny..? P.S. Mam nadzieje, ze moja piekna kobialka zalozy szpile i seksowna bielizne, ktora rozpali mnie na maxa i wtedy to sie bedzie dzialo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiu Misiu
kolacja - Mc shit rozsypane platki śniadaniowe aby fajnie kłuły w plery wino - Mocny Byk opaska uciskowa własna śmietanka na truskawy i film Głębokie gardło 2 wrażenia bezcenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............@@@@@.......................@@@@@........ ....... ........@@@@@@@@@................@@@@@@@@............ ......@@@@@@@@@@@@@....@@@@@@@@@@@@......... .....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...... ....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.... ......@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@...... .........@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@......... ...........@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@........... .............@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@... .......... ................@@@@@@@@@@@@@@@@@@.......... ..... ..................@@@@@@@@@@@@@@@@.................... ......................@@@@@@@@@@@@@..................... .. .........................@@@@@@@@@@@....... ................. ..............................@@@@@@@@.................. ........... .................................@@@@@.................. ............. ...................................@@@.................. ..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka12
krk82,,, zazdroszcze twojej kobiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missaaa
durne świeto, zachodnie, głupie. tak powinno byc na codzien a nie 14 lutego. durne nakrecanie handlu!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salatke grecka + chlebek z maslem czosnkowym + ser i bekon zawijany na frankfurterce ( mala paroweczka ;) ), piekarnik, godzinka i bah - jedzonko gotowe ;) Polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missaaa
malo romantyczne.... nie popisales sie! Ale licza sie checi, przynajmniej umiesz coś "ugotowac". Moze idźcie do restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz, że może być bułka z konfiturami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka12
moj jak wroci dzis to pewnie niczym mnie nie zaskoczy:( :( :( jak zwykle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka12
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missaaa
"mój" ? to znaczy kto?? ??????? twój pies, twój oddech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do restauracji chodze w kazdy weekend, a danie kotre podam jest ulubionym posilkiem mojej kobialki ;) Wystarczy zapalic swiece i juz jest romantycznie. A tak przy okazji podaj mi prosze menu z romantycznymi daniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
missana - są tacy, którzy chcą świetować to, że kochają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka12
mąż :P "pies" cha cha dobre:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszki w gorącej pieprznej czekoladzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missaaa
owoce morza ( nie przepadam), kawior, makaron, jakiegolwiek danie udekorowane własnoręcznie sosem, polewą takie tam duperele ... na deser oczywiscie truskawki+ bita śmietana, wino, szampan, jakiś liścik... mam pisać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostrygi skropione sokiem cytrynowym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka12
chcialabym tez doczekac takiej romantycznej kolacji kiedys:) takie pysznosci tu wymieniacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups, wyciągnęłam zbyt daleko idące wnioski. Zasugerowałam się charakterem dzisiejszego święta. Nie kochasz jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim menu sa truskawki + smietana i wno, a to jak jest udekorowane jedzenie to kwestia wzgledna. Jak juz wspomnialem wystarczy zapalic swieczki i juz jest romantycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmietana z aerozolu czy sam ją ubijesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina22
muszle makaronowe nadziewane farszem sałatka z tuńczyka deser( jeszcze nie mam pomysłu, jak będę w sklepie to się wymyśli:P) szampan kostki lodu opaska na oczy związane ręce(nie moje:P) seksowna bielizna striptiz:P dalej... będzie się działo:D to tyle u mnie, chyba,że jeszcze w między czasie coś wpadnie do głowy, na razie plan jest taki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Missa Ciekaw jestem co powie na to grek np.. On - dzisiaj przygotowalem romantyczna walentynkowa kolacje Ona - a co w menu? On - owoce morza.. Ona - aha, ( czyli to co zwykle ) LoL Liczy sie klimat i checi, a nie to co jest w menu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toooooooooo
kobiałki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×