Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ARW-Wa

Studniówka

Polecane posty

Gość ARW-Wa

Witam, idę dziś na studniówkę (o 18:30 się zaczyna xD) z pewną znajomą ze szkoły. W sumie kilka razy rozmawialiśmy, ale to były takie spotkania na korytarzu, w autobusie... Nie mam doprawdy pojęcia, jak ją 'zabawić' przez cały wieczór, o czym rozmawiać, jak zbajerować (ni znalazłem lepszego słowa xD). Nawet nie chodzi o nic więcej, po prostu chce żeby się dobrze bawiła. Jakieś rady? Wiem, że erotyczne to nie najlepsze miejsce, ale tu najbardziej doświadczeni siedzą, więc pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu potańcz z nią pogadaj o byle czym i się nie upij za bardzo aby jej potem wstydu nie robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARW-Wa
Czy powinienem jej powiedzieć, że codziennie walę konia nad jej klasowym zdjęciem, czy może udawać niedostępnego i wciskać jej kit, że brandzluję się nad nim tylko raz w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARW-Wa
extra podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź naturalny, bądź sobą i nic nie udawaj. Nie chcesz z nią iść do ołtarza, tylko na zabawę. Tańcz, rozmawiaj i nic nie kombinuj. Jeśli coś zaiskrzy między Wami, to będziecie o tym wiedzieć. Jeśli nie, to wystarczy, że masz fajne towarzystwo i nie będziesz sam w tak ważny wieczór. Miłej zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za różnica
to chcesz się z nią bzykać czy nie?! jak nie to nie widze sensu takiego związku. Z tego co pamietam wszystkie licealno-studniówkowe związki nie przetrwały dłużej jak 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×