Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

i.goliasz

kiełki

Polecane posty

mam pytanie czy w domu mogę w jakis sposob wyhodować kiełki słonecznika albo rzodkiewki bo te kupne sa strasznie drogie :) DZIĘKI ZA KAŻDĄ ODP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drewniane
mialam kiedys naczynie do kielkow-kielek???? trzy poziomy, na ktorych wysypywalo sie kielki i podlewalo woda.do kpienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w domu możesz wychodować sobie pyszne kiełki i nie musisz mieć specjalnego naczynia ja choduje je w słoiku litrowym .wsypuje nasionka zalewam wodą po pół godzinie wode odlewam a zresztą trzymaj sie informacji podanej na opakowaniu a na pewno wyrosną i będą przepyszne!! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytags
a gdzie mozna kupić takie nasiona o jkaich piszesz ? w odrodniczym ?prosisz po prostu o kiełki i one sa w ziarenkach pakowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
sklep ze zdrową żywnością, duży wybór wszelkich nasionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko sklep ze zdrową żywnoscią w każdym sklepie ogrodniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie w kazdym ogrodniczym nasiona do wysiewu do gruntu nie nadają sie na kiełki bo sa zaprawiane muszą być specjalne do kiełkowania w domu, trzeba zapytać albo przeczytać z opakowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
w maketach też są "nasiona na kiełki". Ja hoduję w słoiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to że nasiona do wysiewu do gruntu nie nadaja się na kiełki to oczywiste i to że w każdym sklepie ogrodniczym znajdziemy takie nasiona jak też i to że musimy powiedzieć sklepowej o jakie nasiona nam chodzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że jak ktoś to robi/kupuje pierwszy raz w życiu, to nie jest wcale oczywiste dla ludzi nasiona to nasiona i nie mają pojęcia o nasycaniu czy otoczkowaniu jakby to było takie oczywiste, to nie byłoby tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby było to dla mnie oczywiste nie zakładałabym tego tematu....!! dziękuje zyczliwym za podopowiedz juz wiem gdzie i czego mam szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki nie zaznaczyłam że moja ostatnia odpowiedż jest skierowana do ewa33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszcie dziewczyny jak dokładnie te kiełki hodować - póki co beż kiełkownicy, w słoiku na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×