Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 11Dankaaaaa23

ile tak ludzi w Polsce ma ciemny kolor oczu?

Polecane posty

Gość u mnie w rodzinie
wiekszosc osob ma ciemne oczy, ale zdarzaja tez sie niebieskie i szare, a najrzadziej zielone w zasadzie bardziej zielono-piwne, znam duzo osob ktore ma ciemne oczy , niebieskie i szare najmniej znam o czystym zielonym kolorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje ślepka mocno zielone....
ogólnie ciemna zieleń, nie miały dla mnie wiekszego znaczenia ale mój facet za nimi szaleje z tego wzgledu je polubiłam:-* w polce najpopularniejsze chyba niebieskie ale raczej różne odcienie jeszcze nikogo nie spotkałam o takim samym odcieniu oczów wszystkie są ślicznie i niesamowite:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość news 2011
Bo Polakom brązowe oczy kojarzą się ze złem i z diabłem. W ogóle Polacy sa tak głupi, że myślą, że Chrystus miał niebieskie oczy i blond włosy. Sorry, ale na terenach Jerozolimy zawsze dominował bardzo ciemny kolor. Dopiero mieszanie się ras powodowało anomalie. Nordycy słyną z jasnych oczu, południowcy z ciemnobrązowych. Choć nie jestem rasistą i podobają mi się niebieskie, to nie skreśliłbym osoby ze względu na inny kolor tęczówek, bo nie jestem wariatem. Choć większośc osób wyrządza krzywdę w ten sposób jak na przykład jedna dziewczyna, która była moim oczkiem w głowie. Wybrałą niebieskookiego ze względu na kolor oczu. No ale nie ma się co zamartwiać. Wątpię w to, że jest szczęśliwa w związku. Jak widze jej zdjęcia, to już nie wygląda jak kiedyś:/ Ogólnie rasizm istnieje w Polsce nawet ze wzgledu na barwę tęczówek. Spotykam się z tym na każdym kroku. Nie mam zbyt wielu przyjaciół, nie mam dziewczyny. Jasnoocy bardziej ufają jasnookim. Choć jest to kompletnie irracjonalne. Z moich obserwacji wynika (ale sa to osobiste spostrzeżenia), że głębszą naturę przejawiają osoby z piwnymi, brązowymi i czarnymi oczami. Coś w tym jest, a poznałem w swoim życiu mnóstwo osób i nie tylko z Polski. Mam prawo się mylić, ale sa to moje prywatne spostrzeżenia. Na swoim przykładzie widzę, że nie jeden kolega próbował mnie kopiować na przykład ze względu na sposób myślenia lub nawet gust. Podczas gdy ja nie robiłem tego nigdy, zawsze byłem sobą. Ale to już zupełnie inna historia. I mało przydatna. Ogólnie twierdzę, że ciemnookie osoby mają lepszy wgląd w sferę odczuć wewnętrznych drugiej osoby i nie sa powierzchowne w przemyśleniach jak jasnoocy. I nie wierzę w to, że się mylę. Poznałem całe mnóstwo kobiet o jasnych oczach (błękitne, zielone, szare) i o dziwo żadna z nich nie spełniła moich oczekiwań. Dopiero jak poznałem kobietę o brązowych oczach, to potrafiła mnie zrozumieć do tego stopnia, że oniemiałem. Nigdy w życiu niespotkałem się z kobietą o jasnych oczach, która potrafiłaby nadawać na identycznych falach. Zawsze kończy się to źle. Moje przemyślenia dotyczące tego fenomenu opierają się na prywatnych odczuciach i przeżyciach. Uważam, że jasnoocy ludzie nie mają w sobie żadnej głębi (nie ma w nich co odkrywać) i to nie ze względu na zabarwienie oczu a strukturę psychiki. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. Nie bez powodu to stwierdzenie przetrwało do dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppll,,
"Uważam, że jasnoocy ludzie nie mają w sobie żadnej głębi (nie ma w nich co odkrywać) i to nie ze względu na zabarwienie oczu a strukturę psychiki." coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość news 2011
Mam nadzieję, że nie uraziłem zbytnio kogoś. Podobają mi się bardzo kobiety o jasnych oczach ale nie trawię ich sposobu pojmowania pewnych spraw - uważam, że są mniej czułe. A co do skojarzeń, że brązowe oczy sa jak psie, to podam przykład psa typu Husky. Uważam, że ciemnoocy potrafią mieć większe serca - w przenośni oczywiście. Potrafią - bo nie wszyscy je mają. Jak poznam kobietę, która będzie miała jasne oczy i przez której zachowanie nie będę cierpieć (nie ma w tym podtekstów seksualnych), to zmienię zdanie. Póki co, zdania nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10% ma ciemne oczy w Polsce? Chyba więcej. U mnie w klasie takie oczy miało z 6 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna ;p
Ja mam dziwne oczy. bo takie szaroniebieskie z żółtym kółkiem i z daleka wyglądają jak zielone. ;D Mi sie moje oczy bardzooo podobają. Większosć ludzi których znam ma brązowe lub jakies ciemne oczy. U mnie 60% klasy na ciemne oczy. Ja mam dziwne oczy. Jestem wyjątkowa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnasta
a ja kocham duze BRAZOWE OCZY :) , w polaczeniu z ciemna kredka wygladaja zajebiscie... duzo dziewczyn o niebieskich czy zielonych oczach mi ich zazdrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfefd
NAJPIĘKNIEJSZE OCZY BRĄZOWE MA MOJA MIŁOŚĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×