Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1984.03.03

współczuję brzydkim ludziom

Polecane posty

Gość 1984.03.03

oni nigdy nie będą mieli atrakcyjnego partnera, są skazani na partnerów swojego pokroju, nijakich, grubych/za chudych/pryszczatych/za niskich/maszkar , mogą się pocieszać, że najważniejszy jest charakterm-pewnie, że jest-ale wy nigdy nie będziecie mieli nawet szansy na super laskę/ zajebistego faceta, nigdy nie zaznacie jak to jest być z kimś kogo pragną inne/inni, nigdy nie poczujecie, że ktoś was pożąda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984.03.03.
trzymacie to swoje dziewictwo/prawictwo i czekacie na kogoś wyjątkowego, bo boicie się, że nikt nie będzie chciał z wami być na dłużej, boicie się sexu przez wasze kompleksy, normalni ludzie dążą do sexu, do orgazmów, pieszczot, ale nie wy... wmawiacie sobie, ze to ze dlatego że się szanujecie-nie wierzę - boicie się, że nie jesteście dość dobrzy i atrakcyjni, żeby ktoś chciał z wami być, nie macie do zaoferowania super ciała, pięknej buzi więc wydaje wam się że dziewictwo to jest coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma znajomego
wiesz to z doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984.03.03.
nie z obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bds
Aha - przed chwilą napisałeś topik - współczuję takim idiotom jak ja - czyli o sobie piszesz brzydalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko dzambo
chcesz o tym porozmawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieskaa
I tu się mylisz... są gusta i guściki... Faceci (niektórzy) np. lubia pulchne panie, a co złego w niskim wzroście? Ja nie widze przeszkód, aby mieć atrakcyjnego partnera.. Pryszczaci? Sa zabiegi kosmetyczne z tego co wiem. Jak tos oszczędzac umie to sobie z czasem nazbiera pieniądze na zabieg... wielka mi rzecz. Gruby czy chudy.... sa dietetycy? Są... :) a jeśli sie dobrze czują w swym ciele to są tacy a nie inni... i oczywiście jak o siebie dbaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984.03.03.
bds - to nie ja pisałem frajerze czyt. podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bds
Frajerze? A po czym tak mniemasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984.03.03.
rozejrzyjcie się ludzie dookoła, jak niewiele jest atrakcyjnych ludzi, a ci którzy tacy są, pozostają w związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieskaa
Eeeee, jesteś stuknięta/ty? Niekture panie chcą byc dziewicami do ślubu i co złego w szanowaniu się? jesteś dziwką że taksię naśmiwasz z ludzi co się szanuja? Bo na to wyglada że jakieś kompleksy masz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bds
Łoj, ale stereotypami lecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984.03.03.
a o czym ty oceniasz że jestem brzydalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma znajomego
mam wrazenie ze piszesz o sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984.03.03.
ja właśnie nie mam kompleksów, bo nienormalne jest jak koleś/laska do 25 roku życia jeszcze nie poznali tej właściwej osoby, z którą chcieliby byc na stałe, jak się jest atrakcyjnym to ma się takie powodzenie, że do 25 roku życia poznało się tylu ludzi, że na pewno wśród nich jest ta, która warta jest uwagi na dłużej niż na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieskaa
Hehe, no lece, ale jeszcze się takie spotyka :] Bo obrażasz innych, albo jesteś zarozumiała dziunią, albo poprostu jakis kompleks masz... Bo to nie jest normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bds
Po tym topiku "współczuję takim idiotom jak ja". Autor - 1984.03.03. Proste- nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagnieskaa
JA z tobą juz nie dyskutuję bo szkoda na Ciebie słow o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984.03.03.
a nie gadanie mam 20-pare lat i czekam na tego jedynego/ą z seksem, normalni ludzie uprawiają sex a wy czekacie, bo kompleksy was zjadają- SZOK-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984.03.03.
bds- fagasie a co, może ty założyłeś ten temat bo na pewno NIE JA, żulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984.03.03.
aagnieskaa- dziunią? jestem facetem laluniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984.03.03.
zakompleksionym frajerem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bds
Łaskawie - proszę o nie wyzywanie mnie, bo ja Cię nie wyzywam. Z resztą współczuję mężczyznom którzy tak wyzywają KOBIETY - matołku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedzia zgred
nie ma kobiet nie do zdobycia,sa tylko mezczyzni do duupy i tyle w temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest jedna
ja też im współczuję, poniekąd autor ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest jedna
ja jestem raczej średnia, wiem że ci najprzystojniejsi maja takie powodzenie ze po co mieliby się interersować taką przeciętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się. Piękni ludzie są wybrańcami Boga a takie odpadki jak ja są pomiotem na którego nie warto splunąć. Chciałbym żeby pokochała mnie ładna dziewczyna ale to jest niemożliwe, więc do końca mojego marnego życia będę sam. Na szczeście życie jest kruche ;) Niestety nie poczuje jak to jest być kochanym i pożądanym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajoma znajomego
do prawdy a jednak często się zdarza ze Ci bardzo atrakcyjni są z przeciętnymi:-) Pozdrawiam przeciętne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodys to i glupi
mnie daleko bardzo do pieknosci , mam superprzystojnego i madrego męza. Kolezanka - piekna ma b. niskiego i prawie łysego. Dla kazdego piekno znaczy co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatataeloelo
ja widze ze autor topicu ma jakies kompleksy :> wklejaj fote to zobaczym czy jestes taki piekny ;] 4,5cm w wzwodzie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×