Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ILE PLACICIE MIESIECZNIE ZA PRAD ???

Polecane posty

Gość bbhhh
4 os. pralka,zmywarka, lodowka, akwarium , czajnik do 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od tego jaki ma humor inkasent, ostatnio rzucił pod drzwi rachunek na 170 zł za dwa miechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arinori
Kiedyś 80,teraz 100 bo prąd podrożał,a komputer działa 24 h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertam
GDYNIA 7 osób, mieszkanie dwupoziomowe, ogrzewanie i woda na gaz. Za prąd na kwartał ok. 250-300 zł. za gaz latem - 100-200 zł zima 300-400 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabadiaa
30 m2 na dwie osoby 100zł (tv, komputer, który jest włączony non stop, mikrofalówka bardzo często używana, pralka co 3 dzień i czajnik elektryczny też co chwilę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertam
a komputer dużo ciągnie prądu ?? laptop też ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddkkkkk
rodzina 6 osób, miesięcznie ok 300zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansa
A nie rachunki za prąd dobijają. Za 150 m dom (kuchenka elektryczna, zmywarka, lodówka, pralka, komputer, laptop i terma) płacę ponad 400 zł miesięcznie. W domu mieszkają 3 osoby, z czego przez większość dnia jesteśmy poza domem. Więc nie wiem skąd takie rachunki. Żarówki pozmieniałam na energooszczędne. Gaszę światło, wyłączam termę... I już nie wiem jak zmniejszyć zużycie. Ostatnio nawet odłączyli mi prąd bo nie byłam w stanie zapłacić rachunku ( ponad 3 tys. za pół roku, z odsetkami ponad 4...) Spróbuję jeszcze zamontować licznik dwutaryfowy, ale jak to nie pomoże to już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 osób, wychodzi max. 120zł miesięcznie, ale zwykle w granicach 100zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stiopen
Co 6-miesiecy mam niedopłate 1000zl.teraz płace za prąd 335-Miesiecznie.260m2 ogrzewanie i woda na gaz(shell-zbiornik)niewiem ile zeżre bo jest n-ówka,Na prad -CV,piekarnik,2-lodówki,laptop i jeden lcd kilka żarówek energo oszczędnych i fioletowego pojecia niemam za co płace 4200 zł rocznie?.W holandi wynajmuje Dom-3-pietra 280m2-garaż,wszystko jest na prad,ogrzewanie na gaz chodzi pełną parą wszystko i place 1150euro rocznie za gaz i prąd!!!!,czyli tyle samo co w Polsce za sam prąd!!!..to państwo nas ludzie wykończy i nas i siebie..pozdro all bo aż rece opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznyfilm
mi siedemstet na rok przyszlo ;p ciekawe ile w szwecji placa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka4
Proponuję zainstalować licznik przedpłatowy. Jak samemu trzeba "co chwilę " wklepać trochę kodów, bo inaczej się po ciemku siedzi, to od razu inaczej patrzy się na oszczędności. W dodatku, jak w domu sa osoby pełnoletnie praCUjące, to każdorazowo ktoś inny kupuje energię. Działa jak zimne bicze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akasiulenka123
2 telewizory, jeden lcd drugi z tych starszych, komputer, lodówka, 4 dorosłe osoby i dziecko, m3 no i 500 przyszlo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesze sie ze nie jestem sama
jak dziś zobaczylam rachunek to mi oczy wyszly :/ 490zl ! ale w domu jest 5 osob, sami dorośli, plyta i piekarnik na prad, pompa, 3 telewizory, 3 komputery (ida prawie non stop) i co tu sie dziwic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
600 zł. w sezonie grzewczym. Ok. 400 zł. poza sezonem. Najbardziej nas chyba dobija ogrzewanie elektryczne (wysokie pomieszczenia) i bojler na prąd- ale nawet bojler jest włączany tylko przed kąpielą. Nie ma telewizora, kuchenka gazowa, elektryczny piekarnik rzadko używany, lodówka i pralka nowe. Komputer, dwa laptopy,m 3 osoby (czwarta się czasem pojawiała). Wyłączam z kontaktu nieużywane ładowarki, nie używam suszarki do włosów, nie szalejemy. Zmieniliśmy właśnie z dwóch taryf na jedną, może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie 76 m kw na 3 osoby 65 zł studenci z tym e na weekend zostaje jedna osoba przewaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś pszyszło 471 złza 2 m-ce 2 osoby 2 lodówki lap i 60 m kw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalista energety
jeżeli chcecie i płacicie dużo za prąd bo np. macie ogrzewanie elektryczne chętnie wam mogę doradzić jak zmniejszyć rachunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 osoby w bloku mieszkam mam m3 170 zł wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćżarówka
dom 180m, 4 osoby. gotowanie na płycie in., dużo urządzeń elektr, dużo oświetlenia w większości led, oświetlenie zewnętrzne. Średnia z rachunku za miesiące IV-IX to 178 zł/miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja889
odkad zmienilam operatora pradu na Axpo to znacznie mniej :) jak szukacie oszczednosci na rachunkach za prad to polecam zaczac od tego - moim zdaniem nie ma lepszej oferty na polskim rynku energetycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba używać świetlówek te nowoczesne szybko się rozświetlają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genowefapigwa11
kiedys placilam bardzo wysokie rachunki za prad ale maz znalazl dosatwce AXPO i zapytal czy nie zmienimy porwnalam oferte i wiecie co bardzo sie oplacalo i zmienilismy. to byl swietny wybor teraz placimy duzo nizsze rachunki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akaduukka
pol roku temu zmienilam dostawce pradu na Axpo i od tamtej pory place duzo nizsze rachunki :) jezeli szukasz sposobu na oszczednosc to zacznij od tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigwa118
maz zmienilm nam operatora na Axpo poczatkowo bylam sceptyczna ale jak zobaczylam rachunki to zmienilam zdanie! znacznie nizsze niz u wczesniejszego dostawcy, a zuzycie porownywalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3osoby ok. - 150zl miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×