Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ele80

ciasto z pomarańczami?

Polecane posty

zna ktoś jakiś przepis? mam około 2 kg pomarańczy i są za kwaśne do zjedzenia, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a koniecznie chcesz piec...
Bo można kupić gotowy spód biszkoptowy, nasączyć go posłodzoną herbatą z likierem pomarańczowym/innym alkoholem,który lubisz), na wierzchu poukładać gęsto cząstki pomarańczy. Zalać galaretką pomarańczową, a jak chcesz zaszaleć, to jak galaretka stężeje, udekoruj bitą śmietaną... albo oblej całość polewą czekoladową:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
one są właśnie za kwaśne, raczej chodzi mi, żeby je upiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może
raczej zrób jakiś dżem/marmoladę/konfitury? z dużą ilością cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak myślałam ale, u mnie w domu nikt tego nie będzie jadł ale dzięki za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
Wycisnij sok,mozesz dosłodzić, dolej jogurtu,mleka albo śmietanki i będzie koktail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób z pomarańczy jakiś lekki dżem, dosładzając do smaku - a następnie nie do słoików, ale od razu na ciasto - biszkoptowe czy kruche. Bo jeśli są wściekle kwaśne, to jak zrobisz ciasto z takimi jak sa to mała szansa, że zrobią się jadalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już zaczęłam mysleć o jakiejś strucli z pomarańczami ale nie mam pojęcia jak to może wyjść, poszukam jeszcze w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny właśnie tak zrobię, ugotuję je z cukrem a później zawinę w ciasto drożdżowe i powinno być ok a jak nie to i tak zamierzałam je odżałować i wyrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa-teresa
Nie wyrzucaj pomarańczy tylko upiecz takie ciasto jak w załaczonym linku: http://www.smaczny.pl/przepis,pomaranczowiec Ja je piekłam kilka razy i jest pyszniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×