Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość właściciel butiku

jaka pensja dla sprzedawcy?

Polecane posty

Gość właściciel butiku

Witam! Czy orientujecie się może ile średnio zarabia sprzedawca w sklepie z odzieżą? Moja pracownica pracuje od pn-pt 10-18, sob 10-14 i życzy sobie 1500-1800 brutto, a na razie ma 1300na rękę. Czy to nie za bardzo wygórowane wymagania? I jeszcze się skarży, że w soboty chce mieć wolne. Chyba ją zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaRu
ciesz sie ze chce tylko tyle.... w Warszawie za tyle się jest sprzątaczką ... Sprzedawca ma jakieś 2500 brutoo czyli 1800 na rączkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściciel butiku
Okey, ale tu nie Warszawa, tylko 20000 tys miasteczko na Dolnym Śląsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencjaaaa
U nas zarabiają 1200-1300 w spożywczakach gdzie jak wiadomo dużo się nazginasz i narobisz. W butiku z odzieżą chyba nie ma tak dużo pracy... tyle,że wysiedzieć swoje musisz. Zależy też jakie to i czy duże miasto i jakie masz zyski ... Jeśli dziewczyna fajna i dużo Ci towaru sprzedaje to warto taką zatrzymać... Zaproponuj jej jakiś % od sprzedaży, jeśli się będzie starać i duże utargi robić to i Ty i Ona będziecie zadowoleni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym chciała tyle zarabiać
ja pracuję w odzieżowym sklepie i mam 800zł na rękę :-o Praca od poniedziałku do piątku przez 8 godzin i 2 soboty w miesiącu. Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo osób ma problem ze znalezieniem pracy. Jeśli taka suma (spora suma) jej nie odpowiada. To daj szansę osobie która będzie z tej kwoty zadowolona i podejdzie do tego z uśmiechem a nie z wymaganiem że za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chce 1500 brutto
to jej daj , na rękę to wyjdzie jakieś 1180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Ludzie szanujcie się..Pensja 800 zł..to trochę więcej niż kuroniówka..Nikt was nie uszanuje jak nie będziecie szanować siebie.A wasze stawki spadną do 500 zł na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ona Odpowiada
Kretynem to chyba ty jesteś, nie masz pojęcia o rynku pracy i pensjach! Trudno o pracę, a pensji 1300 na rękę to chyba wystarczające dla osoby, która nie ma studiów i lekką pracę? Dziś dla ludzi po studiach jest ciężko! Ale co ty możesz wiedzieć skoro z kuroniówki żyjesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita87aaaa
no myślę że odpowiednio jej płacisz ja mam 21 i zarabiałam róznie od 1000-1400 netto teraz szukam pracy od kilku miesięcy i za 1000 zł mogłabym pracować byle na umowę o pracę dziwie się że dziewczyna ma takie wymagania w dzisiejszych czasach na jej miesce od razu by się zgłosiło 20 osób chętncyh nawet za mniejszą pensje niż ona dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal.....
"...w dzisiejszych czasach na jej miesce od razu by się zgłosiło 20 osób chętncyh nawet za mniejszą pensje niż ona dostaje" i własnie przez takie teksty 4 lata temu spakowaliśmy walizki i wyjechaliśmy na stałe za granicę , jak ma się w tym kraju coś zmienić skoro teraz nawet potencjani pracownicy gadają takie pierdoły ?! te "dzisiejsze czasy " mają się dobrze odkąd pamiętam a to już ponad 35 lat ! ludzie powinni cenić własną pracę a nie podkładać sobie sami świnię! co do tematu ... jesli dziewczyna jest dobra i nakręca sprzedaż to dała bym jej zarobić, ktoś tu wcześniej wspomniał o procencie od sprzedaży to też niezły pomysł , bo co z tego że postawisz za ladą kogoś komu zapłacisz 1000 czy 1300 kiedy sprzedaż spadnie Ci na łeb na szyję a panna bęzie piłować pazury zamiast robić utarg ?! pytanie ile dla Ciebie zarabia ta którą zatrudiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dender
ja bym jej dal w nagrode najnizsza krajowa brutto,a jak nie chce to bilet do posredniaka.Zawsze tak robie z pracownikami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściciel butiku
No właśnie nie pracuje dobrze, nie stara się. Ostatnio klienci sie skarżyli, że nawet do nich nie podeszła, tylko ciągle siedziała za ladą i czytała gazetę. Ma pretensje, ze mało kasy, że wszystko musiała oddać na ratę za samochód. A co mnie to obchodzi? Wywieszę ogłoszenie, pewnie będą inni chętni, kórzy naprawdę potrzebują pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do właściciel butiku
a kodeks pracy to znasz? Wiesz co to norma dobowa i tygodniowa godzin? Norma tygodniowa wynosi 40 godzin, wiec jeżeli ta sama osoba przychodzi do pracy również w sobotę( tylko za jej zgodą) to za sobotę powinnaś płacić nadgodziny. I te wszystkie informacje powinny być w umowie o prace albo w załączniku do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynek
co wy pieprzycie w jakich czasch??? teraz na godne życie trzeba zrabiac 2 tys. na reke.. dla jednej osoby.. wiec lepiej sie szanujcie..a ja za taka prace dałabym jej 1600 na bank..do reki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabula rassa
W Warszawie srednio dsotaje sie ok 1500 na reke plus prowizja, premia itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
ja pracuje w sklepie sportowym, mam tysiac na reke, robie 2 weekendy w miesiacu- sobota 12 h i niedziela 9h. Zajebiscie co? jestem studentka wiec nie nalezy mi sie umowa o prace wg mojego pracodawcy a pracowac musze bo mam studia za ktore sama place. Dodam ze mieszkam w miescie 100tys mieszkancow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkaczerwona
no i oczywiscie od poniedzialku do piatku tez pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynek
nie radze tak pracowac lepiej juz poszukac pracy w jakim magazynie,hurtowni.tam daja około 2 tys na reke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maiolkaak
napiszę wprost każdy ma to na co się godzi ..... skoro jednym wystarcza 1000zeta niech mi po 30 latach pracy na emeryturze nie pieprzy, że nie miał za co oszczedzac... pamiętajcie o jednym: reguły rynku ustalamy my jako pracownicy a nie pracodawca ... Może inaczej na to patrzę, bo pracuję w dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi ... fakt jest kryzys, ale jak mi przychodzi "cipka" ktora chce na początek 1000zeta to sorka jest odrazy dyskwalifikacja bo się nie ceni. Nie wiem jak jest w sklepach malutkich tzw butikach - fakt jestem w Wawie, ale tu jesli ktos proponuje poniżej 1800-2000 po prostu nie znajdzie człowieka bo mu na życie nie starczy. Dopóki będziecie pieprzyc ze jest kryzys i ze trzeba pracować za grosze nic sie nie zmieni w tym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynek
A M E N !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×