Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Be cool

Biorę się za siebie! Najwyższa pora.

Polecane posty

Witajcie. Mam na imię Klaudia, jestem studentką- taki mały wstęp na zapoznanie:). Do lata już niewiele zostało, a ja marzę o idealnym ciele. Mimo młodego wieku nie mogę się pochwalić super jędrną, wyrzeźbioną figurą. Mój typ figury to gruszka- niestety. Jestem szczupła, waga: 54 kg, wzrost- 165 cm, ale zauwazylam juz dawno wiele niedoskonalosci:o. Moim największym utrapieniem są grube łydki. W dzieciństwie były szczupłe, podczas dojrzewania bardzo mi się tam przytyło. I tak mam w łydkach 38 cm. Powiecie, że to nie jest dużo, ale to bzdury. Moje łydki są kompletnie nieproporcjonalne do reszty ciała. W każde lato się męczę, nosząc zazwyczaj spodnie:o. Uda- 53 cm, nie jest to dużo, ale cellulit i wewnętrzna strona ud nie dają mi spokoju. Dodatkowo chciałabym ujędrnić i podnieść pośladki, sprawić, aby były bardziej wypukłe (mimo, ze mam juz odstającą pupę, ale ja bym wolała jeszcze trochę dodać jej krągłości). Nie chcę chudnąć, ale muszę zastosować jakąś dietę. Po prostu zacznę ograniczać jedzenie i zapomnę o słodyczach:(. Jestem na etapie dobierania ćwiczeń, myślę, że do środy wszystko będę miała ustalone. Mam nadzieję, że wytrwam, mimo, że na ćwiczenia nie zawsze będę miała czas. Może któraś dołączy? Razem zawsze raźniej;). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57kg 164cm, wieciej niz Ty:( jestem na etapie szykania dobrego klubu fitness, chetnie sie przylacze do rzezbienia sylwetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie:). Jestem pewna, że nam się uda. Klon13- które partie ciała masz zamiar rzeźbić? Klub fitness- fajna sprawa, też bym chciała, ale niestety mam zbyt dużo zajęć w ciągu dnia. Myślę nawet nad kursem- instruktor fitness, może na wakacje. Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna taka
ja też się dołączam, akurat mnie nie zalezy na tym co pokazuje waga byleby w centymetrach troche ubylo, od wczoraj ćwiczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonglerka
hej, ja tez posnaowilam, ze wezme sie za siebie. mialam zapisac sie na aerobik, ale nie mam kasy, nie mam czasu, musze poradzic sobie sama w domu. jestem niby szczupla, mierze 175 cm, waze z 60 kg, teraz pewnie wiecej, ale to jak wygladam to...niby jest okej, ale tylkow ubraniu. moj tylek jest nieforemny rozlazly, mam cellulit, duze boczki. chaialbym byc taka po prostu smukla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dla mnie też nie liczy się waga. Co z tego, ze bede wazyc np. 45 kg, a na udach cellulit i rozstępy. Walczę o smukłą, ale kobiecą figurę, mam mały biust, więc chociaż pupą chcę się szczycić;). Cieszę się, ze coraz więcej osób dołącza. Teraz przynajmniej mam z kim pogadać, powymieniać się informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonglerka
hah, ja tak samo, mam bardzo maly biust, a z dolna partia ciala tez nie jest zaciekawie przez ten brak fajnego ksztaltu, wiec niech chcoiaz pupa bedzie cacy:P ale co? juz dzis mialam sie wziac, ale nie chce mi sie:O porazka ze mnie jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggff
ja tez zaczelam od dzis ale tylko cwiczenia, 800 krokow na steperze i 100 brzuszkow na poczatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRZUCH to moja zmora.\\ narazie jestem na etapie planowania i czekania na benefita. ja musze gdzie isc, bo w domu nie moge sie zmobilizowac. a czas zawsze sie znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maretunka
Ten sam bol. Niby jestem szczupla (ale tylko w BMI :P), mam male piersi a pupa i uda to porazka. A dziewczynki, jakie cwiczonka polecacie na ksztaltowanie tyleczka i ud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ratuja jedynie zajecia fitness. podziwiam dziewczyny, ktore maja tyle motywacji, ze moga systematycznie cwiczyc w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonglerka
ja to samo, na wskazniku BMI mam niedowage nawet:D ahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonglerka
dziewczyny, ccialabym cwiczyc z tamilee webb, wlasnie sciagam sobie jej filmy. nie wiem tylko jak z nia cwiczyc, czy robic dzien przerwy, czy przed jej cwiczeniami rozgrzewac sie osobno, czy rogrzewka jets juz w jej cwiczeniach-jeszcze nie przejrzalam ich, i jak mam na rozne partie ciala, to wykonywac po jednej partii na dzien, czy 2 partie na dzien?tylko, ze 2 chyba nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja sie chetnie do was przylacze:)! Ja tez chce miec super zgrabne cialko i nie chodzi mi o wage jak o wymiary! Od tygodnia juz chodze na silownie bo mam wolne od uczelni ale pozniej bede cwiczyc w domu! Mam 170cm i 57kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonglerka
ja musze sie pochwlaic, ze dzis z rana skakalam na skakance 1o minut, pozniej 10 minut hopa w jedna i 10 min w druga. wiem, wiem, to niewiele, ale po tych 30 minutach bylam wykonczona i spocona, az trudno uwierzyc:P uwielbiam to uczucie zmeczenia, kiedy sobie wedruje pod prysznic i wiem, ze cos zdzialam:) nie mam za bardzo kiedy cwiczyc, bo albo mam full nauki, a jak zaczne cwiczyc to boje sie, ze pozniej opadne szybciej z sil, albo wieczorem jestem juz zmeczona,z rana nie zdaze, albo mam w planach jakies wyjscie, niby troche czasu jest , zeby pocwiczyc ale wtedy bede musiala wziac kapiel, na co czasami nie moge sobie pozowlic:Oa bez kapieli ani rusz gdzies do ludzi:P a wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się przyłączam ma 166cm. wzrostu i 65kg. i paskudną oponę na brzuchu. Od piątku biorę tabletki bio cla z zieloną herbatą a od dzisiaj jestem na trzy dniowej diecie i ćwiczę na orbitreku, robię brzuszki i takie różne ćwiczonka z niecierpliwością czekam na efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze pójdzie, to zacznę od jutra. Dziś raczej nie mam czasu, a zresztą nie dobrałam jeszcze ćwiczeń, mam tylko kilka, jak dla mnie to za mało:). Jak już kompletnie dobiorę ćwiczonka, dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko warto to poprawia samopoczucie, widze jak moja dziewczyna tez od stycznia sie uparla ze niby postanowienie noworoczne, kupila tabletki cellasen i jak to mowi \"modeluje nogi\". dla mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina z Lublina
co to za tabletki cellasene?? na co one działają?? ja szukam czegoś na żylaki i cellulit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka12
bio cla jest dobry na cellilit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be cool nie czekaj do jutra. juz dzis zacznij spontanicznie robic kilka cwiczen np 10 glebokich przysiadow przy robieniu obiadu lub krazenie ramion po wizycie w toalecie :P hihi ja do tego dolaczam skrety tulowia przed wejsciem do wanny :D prosze sie nie smiac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam! Dziś nic z tego:(. Chyba mnie coś bierze... Ledwo patrzę w monitor, strasznie boli mnie głowa i ten katar. Próbowałam ćwiczyc, ale w takim stanie zeszłoby mi ze trzy godziny. Ja to mam pecha:o. Czekam do jutra, moze przejdzie, muszę faszerować się prochami niestety:o. A tak się cieszyłam, że od kilku miesięcy zdrowa jak ryba chodzę... Ale trzymam za was kciuki 🌻. Kurcze, wściekła jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kromka
jakie to tabletki? bo wiem ze sa takie: cellasene, inneow i celstop, nie wiemktore lepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaaa
Cześć Dziewczyny! Co prawda miałam zamiar zacząc plan "odnowy" już w pon, ale cóż i mnie grypa dopadła, wiec musze jeszcze pocekac kilka dni :( Mam pytanie znacie jakies dobre diety oczyszczajace po chorobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkaaa
aaaa dziewczyny szczerze polecam hula hopa! Naprawde działa. :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna taka
witajcie:) Ja już ćwiczę od soboty, niewiele bo po około 20 minut dziennie ale ćwiczę ;) Niestety moja kondycja nie jest najlepsza i zanim będę wstanie zrobić więcej to troche minie;) To tego masaże pod prysznicem szosrstką myjką, krem antycellulit i masaż masażerem i powoli efekty są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też grypsko dopadło, cholera jasna, ale juz od jutra zaczynam, mam nadzieję, że gorączka spadnie i będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi43
becool badz dzielna! na pewno sie uda i osiagniesz wymarzony wyglad, to kosztuje i czas i energie i pieniadze - niestety ale WARTO :) cudne uczucie spojrzec na odbicie w lustrze z zadowoleniem. mialam glownie problem z cellulitem, bo u mnie to rodzinne i masazepomagaly oczywiscie ale drogo to wychodzilo i pare razy w miesiacu, wiec i dlugo to trwalo nim byl efekt i drogo bylo, dopiero po tabletkach mi przeszlo - wolalabym naturalnie sie tegopozbyc ale i taniej i szybciej wyszlo jak kupilam tabletki. za to zadowolenie podczas ogladania efektow - bezcenne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nazywaja te tabletki? celulitu nie mam.. jedynie jak scisne posladki to wtedy widac jak jest tluszcz rozmieszczony ale wole zapobiegac juz teraz zeby to sie nie przerodzilo w cellulit :D mozesz podac nazwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×