Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

ja tam sie nie bojam Pytam z ciekawosci Milam 2dni temu taka sytuacje,ze napisala do mnie na NK dziewczyna z kafe.Ciagle sie zastanawiam jak mnie tam znalazla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z technicznymi sprawami typu net, i szukanie to kompletnie dwie lewe :p koszmar jak nie pokaze mi ktos i lopatologicznie nie wytlumaczy to zero szans aczkolwiek cos tam kumam, Brzydula, na NK cie znalezli? cholerka to mnie wypatrza hi hi :) oki, zaraz ci fotke posle , wczorej jakos nie zauwazylam twego mailowego adresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też bym chciał mieć =fotke wlasnie wyslalam do ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zesma sie poznali :) dzieki za fotke Ale pojazd o ktory sie operasz jest piekny :p Brzydula, ciagle zastanawiam sie jak cie wykukali na NK , musialas cos powiedziec gdzies o sobie , co pomoglo cie namierzyc:) Co do Casanowy to ja mam glebokie przekonanie ze sie zagubil albo wpadl do Wisly i plynie bidulek albo dorwal jakas slicznotke i .... np rozmawiaja:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abigel ja tez sie zastanawiam.W sumie cos tam pisalam ale bez danych:classic_cool: nie da sie byc w necie anonimowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(czesc) wszystkim wlasnie rozppoczynam moj kolejny dzionek w pracy mam nadziej ze bedzie sympatyczny , wam tez tego zycze :) {cool}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×