Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

przesilenie wiosenne:P mi sie w nocy wieczorem nudzi :o kurde jak mi sie nudzi :o i już sama nie wiem co mam robić żeby mi sie nie nudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo się mówi, wiem też lubie dawać rady:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ,deko jak moze sie nudzic jest tyle rzeczy do zrobienia ja to ciage ganiam, zero czasu tj bym chciala :p kochana , nie poddawaj sie ponurym nastrojom glowka do gory i szeroki usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeciez nie pisze że mam ponury nastruj, ale że mi nudno. Pewnie Abi jakbym nie była bez pracy to też nie miałabym wiele czasu, a tak, no poprostu mam za dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam na mysli ponurym nastrojom nudy kochana:p a jak pracki nie masz to nie moglabys np zajac sie czyms co lubilabys robic a normalnie pracujac bys nie miala czasu? :) grubo ogolnie powiedziane, ale ja tak przynajmniej mam, ze wiele wiecej bym chciala ale ogranicznik czasowy , przez prace ,mnie stopuje psia kosc dlatego jak mi sie trafia wolny czas to wydaje mi sie ze moge nadgonic z innymi ulubionymi rzeczami i szaleje ale tego wolnego czasu to tak naprawde wiele nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdybym nie miał co robić to np. pojeździł bym na rowerze poszedł bym na basen pośmigał na rolkach poczytał bym ciekawą książkę pojechał bym nad morze pooglądał bym film (najlepiej o wampirach) pojeździł bym na moto poćwiczył bym poszedł bym na lody pooglądał bym mecz i wiele innych ciekawych rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej tyzyk = czesc slonko:p ales powiedzial = spanie to jedna z mozliwosci na noc:p co robie deko? wiele= latam po przyjaciolkach, i do kina, czytam, fitness kosmetyczka, masaze itd jeszcze wiele nie zrealizowanych projektow , np latem planuje wypad do Krakowa na pare dni ,pozwiedzac pomyslow mam wiele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Zenek! Zadam ci zagadkę: Najlepszy przyjaciel człowieka? - Hmmm...Wyborowa? - Nie. - Absolut? - Nie! - Smirnoff? - Nie!!! - Finlandia? - Nie, kurvva! Na cztery litery, matole! - eee... Bols! - Kurna, człowieku... pies! PIES! - Pies?! - Tak, debilu, pies! - Aaaa, tego nie piłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do drzwi Kowalskiego ktoś dzwoni. - Kto tam? - Policja! - O co chodzi? - Chcemy porozmawiać. - A ilu Was jest? - Dwóch. - To porozmawiajcie ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakos nie spie. zreszta uwazam, ze pracujacy nie zrozumie nie pracujacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sie bezrobotny to sie raczej nie ma funduszy albo trzeba oszczedzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem niedawno w Krakowie, i smoka widziałem. Nawet zazionął ogniem mimo padającego deszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego majac prace, ma sie wiele pomyslow, bo sie ma pieniadze na bierzaco, a jak sie nie ma pracy to siedzi w domu i nie wydaje na niepotrzebne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko, taka prawda. Nie pracujesz to masz czas, ale nie masz co z nim zrobić, bo brak funduszy. A gdy pracujesz, to kasa jest, ale nie masz z nią zrobić, bo urlopu jest tyle co kot napłakał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na rower swoja droga to za zimno jeszcze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×