Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

Widze ze was zasypalo albo spicie :) wiec slodkich pogodnych i milutkich snow xxx :p:p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam nudzi mi sie dziś :o Abi jak Ciebie nie ma to topik wysycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybijam sie z kafeteriowego rytmu, ale dziś mi się nudzi.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy żarcik :-) Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy na całe gardło: - No i kurwa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pierdolona wiosna, do kurwy nędzy? Co za pojebany kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron... - gdzie to, kurwa, wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba napierdala jakby ich tam w górze pojebało... Niby ponoć wiosna już jest, kurwa... Łgarstwo i oszustwo na każdym kroku, kurwa ... A ludzie, słysząc kocie krzyki, uśmiechają się do siebie i mówią ciepło: - Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie! Kotów nie oszukasz... :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie rzuciła za co? bo ją uśpiłem ... ależ rozwiń tę wypowiedź Kiedyś byłem z kotem u weterynarza aby go wysterylizować, podpatrzyłem skąd brał strzykawki ze środkiem usypiającym i podpieprzyłem kilka to te same które wstrzyknęliśmy Andrzejowi w sylwestra no więc gram sobie w GTA IV LOST AND DAMNED na mym wspaniałym xbox360 a ona całkiem rozebrana zdejmuje mi spodnie i zaczyna dziwne rzeczy z penisem robić a że mam bajzel i akurat strzykawa od weterynarza sie napatoczyła to odruchowo jej to wstrzyknąłem w szyję obudziła sie po 2 godzinach wkurwiona z pretensjami to mogłeś zrobić tylko ty potem rzuciła sie na mnie z przekleństwami i pięściami więc zrobiłem co wtedy uważałem za słuszne czyli to już koniec z wami? powiem ci jak sie obudzi no nie :D mam jeszcze 2 dawki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×