Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

Generalnie to Brzydulko sama nie wiem o co chodzi wiec jak sie uswiadomie to moze podziele sie informacjami :) A deco dziewczyna sprytna, tu wskoczy a to tam wdepnie, czasami cos uslyszy albo zobaczy , taka poinformowana bywa:p Deco chyba 4 krotnie mi zwrocilo wiec to cos z adresem ale poszlo na ten co masz tu widoczny:) Brzydula= ja w sumie tez lubie Celine ale chyba bardziej w angielsko-jezycznej wersji:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tlen nie doszło. a gdzie jeszcze wyslalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przesadzajcie bo sie jak dziecko poczuje zaraz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam cos od agata@yahoo.com po odeslaniu mi zwrocilo poslalam na twoj na tlenie i cisza nie zwraca a pusc do mnie maila, zobaczymy co sie dzieje :) zaciekwailo mnie to co dostalam po prostu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ja nie wiem nic o moim takim mailu. wyslij na deko-deko@o2.pl lub anthilla@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha wiec wreszcie polowicznie ale skubanstwo dziala no dobra wiec poslalam na twoje oba ponownie Rany jak ja nie cierpie jak to sie tak komplikuje, chce se puscic mailika to niech dojdzie jak nalezy a nie placze sie po swiecie i nie trafia gdzie powinien:p Co do musycznych spraw: staroc dobry, zawsze mi sie podobal kolega Limahl:) oj sorki chlopiec=mezczyzna :p niech bedzie jak sobie zyczysz slonko:) ja was wszystkich do piersi przytule kochani , bedzie nam weselej i cieplej tez:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam ze jak proponujesz to juz wiesz jako kogo mnie adoptujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×