Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NN4555

POLSKIE PRODUKTY

Polecane posty

Gość NN4555

Moi drodzy, nadchodzi czas kryzysu, trąbią o tym na lewo i prawo, ale wiadomo że nic nie zrobią.. My możemy pomóc! Powinniśmy kupować produkty wytwarzane w Polsce, aby wspomóc gospodarkę. Tak właśnie robią Niemcy, Francuzi, Anglicy... Co Wy na to żeby podjąć taką akcję we własnym zakresie?? Piszcie swoje poglądy na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteś za , to proszę wymienić te polskie produkty, które polecasz.Byłoby jaśniej i przejrzyściej nie uważasz? Sama jestem ciekawa, które to są te polskie produkty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie ja chce kupić
telewizor :P jedzenie kupuję nasze ale z resztą produktów jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są polskie telefony
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może raczej produkty
które wytwarzają Polacy? żeby pracę mieli. Bo raczej niewiele jest POLSKICH produktów ps. jeśli do produkcji polskich jabłek sadownik używa zagranicznych środków owadobójczych to te jabłka polskie sa czy nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja od lat tylko polskie kupuję
Jak mam wybór to zawsze wybieram starą dobrą polska firmę, a najchętniej jakąś lokalną z mojej okolicy np. nabiał tylko z naszej okolicznej mleczarni Pracowałam przy jabłkach w Holandii, tam ręce pieką od środków chemicznychna jabłkach - kupuję wyłącznie polskie jabłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuję tylko
kosmetyki polskich firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko co to
no super. ale wymieniajcie marki tych produktów. będzie nam łatwiej. WINIARY PUDLISZKI KOTLIN SOLIDARNOŚĆ WEDEL PRYMAT (przyprawy) wpisujcie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat wedel
to cadbury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko co to
no właśnie doczytałam na ich stronie że to już nie jest taka POLSKA firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko co to
lecę myślami po moich półkach i nasuwa mi się jeszcze: LUBELLA ŁOWICZ NAŁĘCZOWIANKA TYSKIE KOSMETYKI AA BELLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też za polskimi
ziaja, cisowianka, herbapol,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nabiał tylko z lokalne
mleczarni kupuje, mieso podobnie. ketchup od zawsze tylko włocławek łagodny-dla mnie najlepszy płyn do naczyn ludwik i tablety do zmywarek -nie ustepuja calgonitowi proszek e uwazam ze lepszy od vizira, bo vizir na białym zostawia oliwkowa poswiate w ogole staram sie kupowac nasze polskie marki w polskich sklepach w miare mozliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestancie sie ubierac
w nike puma i adidas ...to juz duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuve
chemia np. ludwik do naczyń, do łazienek itd.(mają szeroką ofertę), proszek E(produkowany jest w Polsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ontoon
Polskie buty najwygodniejsze . Mamy polskie fabryczki chociaż ich nazwy często brzmią obco . Kiedyś była moda na obce nazewnictwo a teraz mamy problemy z rozpoznaniem . I tak jest w różnych branżach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xa
mozna kupowac produkty polskie z biedronki .... jezeli o mnie chodzi to raz i nigdy wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety wszystkie panie maja
A wlasnie, ktos wyzej slusznie zauwazyl, ze wszyscy chca ldnie wygladac i kupuja firmowki typu NIKE, PUMA itd.Samochody tez raczej zagraniczne bo przeciez Poldkiem jezdzic nie bedziemy, komputery, telewizory i wszelkiego rodzaju sprzety tez oczywiscie najlepiej jakiegos Philipsa. Wydaje mi sie wiec, ze nie ma sensu wmienianie tych produktow bo i tak nikt nie zrezygnuje z wygody i dobrej marki. Oczywiscie jak ma kase bo jak ktos jej nie ma to i tak nic nie oszczedzi. Te produkty chemiczne i spozywcze to niestety tylko kropla w oceanie Ale przeciez zawsze mozna probowac. Ziarnko do ziarnka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierdy
gwizdy panno Lolu !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampony i odzywki farmona
dobre i bez ssl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ostatnio w ONECIE pisali, ze Polska jest najwiekszym w Europie producentem żywności modyfikowanej :D bo nie ma nad tym kompletnie zadnej kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak chce
byc pro-polska to moge uzywac kosmetyki firmy -spolki pol-franc? np mincer -mona liza?:)::::::::::::::::::::::::::::::;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ko-koo-kooo
Jedzmy tylko polskie banany i pomarańcze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marina17
dla niektórych polskie produkty są za drogie i kupują te zagraniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Ko-koo-kooo
hahaha dobre dobre :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ko-koo-kooo
Dzięki , dzięki - dwa dni myślałem nad tematem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek elektryk
.... z wygody i dobrej marki ??? a czym różnią się buty Venezia od tych produkowanych przez np. Eksbut?Czym różni sie koszla Wistuli od koszul obcych marek ? Chyba tylko wszywką ....istotną dla snobów. Na szczęście mamy jeszcze sporo polskich marek z wieloletnimi tradycjami .Ale nie ma co sie oszukiwać , że ich wyroby należą do tanich . Jakośc kosztuje , nistety:(i dlatego ludzie sukaja tańszych produktów po części badzewia z Chin. ale tak czy inaczej :)) lubmy nasze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z polonezem jest dobre.Zwłaszcza,że polski przez zasiedzenie i już wycofany.Tak samo z elektroniką.Jaka polska firma produkuje telewizory?LG w Kobierzycach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×