Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzustine_ck

Kamerzysta i fotograf kielce

Polecane posty

Gość dzustine_ck

Witam, W 2010 roku wychodzę za mąż w związku z tym poszukuje z moim narzeczonym dobrego kamerzysty i fotografa. Czy mogłabym dostać namiary do wyżej wymienionych, sprawdzonych i niedrogich. Z góry dziekuję wszystkim za wszelkie info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zizu-z
a nie lepiej podac jakis email kontaktowy ? wtedy zainteresowani sami do Ciebie napisza i będziesz mogła wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsu
tez poprosze kontakty na maila rsu1984@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina87ck
Polecam Fotografa z Kielc www.kamilpieras.pl Jestem bardzo zadowolony z jego usług. Jest konkurencyjny cenowo i robi wiecej niz jest w umowie ;) Kontaktowy, mily i pomyslowy :) Jak najbardziej polecam! numer do niego: 788 749 666

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja.cie.krece
"Jestem bardzo zadowolony z jego usług" xxx Zadowolony, a w nicku Paulina. To po pierwsze. Po drugie - co to u licha za strona internetowa? Wyjątkowo marne zdjęcia reklamowane w portfolio jako ślubne. W dodatku w ilości 15. Super to porftolio, nie da się ukryć. Czy Ty gościu wiesz co to jest balans bieli? Bo te wszechobecne żółcie to tragedia jest. Po trzecie - robisz na czarno i jeszcze się reklamujesz. Wstydu nie masz? Z chęcią zgłoszę tą stronkę do "fotograficznej chujni z grzybnią" na Facebooku, bo idealnie się tam nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna panna mloda
ale przynajmniej kanapki ze sobą zabierają,a inni to jeść na weselu chcą zamiast zdjęcia robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się nie podoba
Z kanapkami durna wyskoczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tegoroczna panna mloda
kanapki to ważna rzecz na weselu,zaoszczędzić można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się nie podoba
No to każcie gościom przynieść ze sobą kanapki. Będzie jeszcze taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płachta na wesele
Witaj worek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha...
a ja polecam gorąco http://dwiewieze.pl/ rewelacyjni, profesjonalni, wspaniale współpracują z gośćmi oraz młodymi. Ja należe do zespołu wokalnego i miałam przyjemnośc współpracować z tą firmą dlatego się wypowiadam jako cichy obserwator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Mam znajomego fotografa, który jest w trakcie budowania portfolio ślubnego. W związku z tym szuka par z Kielc i okolic, które chcą skorzystać z jego usług za darmo. Para jedynie pokryje koszty albumu i wywołania zdjęć. Można go sprawdzić decydując się na udział w gratisowej sesji narzeczeńskiej. Sami ocenicie. Polecam : )Kontakt pod adresem slubuznajmi@o2.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam temat! Macie kogoś sprawdzonego z wolnymi terminami na 2017?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jeszcze szukacie to tutaj www.foto-video.gdziewesele.pl/Kielce/ na pewno znajdziecie kogoś sprawdzonego. Możecie obejrzeć ich pracę i zdecydować oczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdvs
Wiele zdjęć które mogą Was zainspirować co do planów weselnych znajdziesz na stronie fotografa www.szadafotografia.pl przez formularz na stronie możesz napisać do mnie i zapytać o dostępność terminu Waszego ślubu. Znajdziesz mnie również na fb i instagramie : szada fotografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×