Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Moonniiccaa

Spóżnia się...czy możliwe?

Polecane posty

No to nawet patrzymy na ten sam program:)Jestem w tym juz obeznana;) Moj starszy syn tez jest z 2003 ale wrzesniej jak juz pisalam,i tez go rodzilam w starej 1; Ale drugiego w nowym w 2003:) A teraz jak bede w ciazy to bede rodzila w HUDDINGE bo od prawie roku mieszkamy w Szwecji,ale bardzo brakuje mi tu kontaktu z kims ze śląska-wiesz jak jest,jak sie wyprowadzasz to dopiero poznajesz kto jest prawdziwym przyjacielem a kto tylko na pokaz. Tez sie ciesze sie sie poznalysmy,mysle ze to nie zbieg okolicznosci a przeznaczenia:P Obydwie bylysmy mlode jak urodzilysmy pierwsze dzieci i teraz tez chcemy trzecie-a odnosnie trzeciego wy planowaliscie dzidzie czy to wpadka??? U mnie wpadka byl drugi chlopak ale trzecie bedzie planowane w 100%:) A do jakiego lekarza chodzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy syn był planowany, drugi wpadka . teraz ja chciałam bardzo, bo dostałam jakiegoś fioła na punkcie bobasków mój mąż do teraz jest szokowany, bo pierwszy syn płakał do 9 miesiaca całe dnie i noce więc mu sie nie dziwię ,ale nie jest tak żle.Jak narazie dobrze się czuję i dzięki bogu ;) Ja chodzę na katowicką do dr.Bukowskiego.Ale jakby nie było to te 3 jest wpadką chociaż dobrze wiedziałam że to dni płodne bo środek cyklu hehe.myślałam że tu mieszkasz a Ty Szwecja :) Fajnie sie masz ,też byśmy tak chcieli bo tu mi sie nie bardzo podoba :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Moniczko:) Ja tez mam jakies swira teraz na bobaski-nie wiem czemu:) A my dostalismy szanse wyjazdu sie sie zdecydowalismy w 4 dni. Zyje sie tu zupelnie inaczej niz w Polsce-to chyba wiadomo-bo inaczej bysmy wrocili.Tutaj na dzieci sie bardzo duzo dostaje,ze szkole studia sie nie placi a rodzinne ktore dostaje na dzieci spokojnie wystarcza zeby zaplacic przedszkole i inne rzeczy. My zawsze chcielisy 3 dzieci,ale w Poslce by raczej nie bylo to mozeliwe,z wiadomych powodow:( Ale tutaj-czemu nie-poki nam sie chce:) Choc moj maz nie jest nastawiony do tego wszystkiego jak ja.Mam nadzieje ze moja chcec jest sluszna,obawiam sie ze jakbysmy czekali dluzej to bysmy sie juz nie zdecydowali,ze wzgledu na wygode. No ale teraz mam nadzieje ze nie przestaniesz pisac ze wzgledu na to ze dzieli nas tyle kilometrow??? Bardzo fajnie mi sie z toba gada:) Mam nadzieje ze twoje malenstwo sie rozwinie tak jak ma. Aha a co ci lekarz powiedziala na ten dziwny ksztalt???Łezki??? Kiedy sie tak dzieje i jakie sa konsekfencje???Mowil ci cos??? Czekam na odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No żebyś wiedziła że tu w Polsce nie ma za bardzo perspektyw zeby wychowywać dzieci, marne grosze nazywają rodzinnym .A i tak mi sie nie nalezy bo troszke przekroczyło zarobki, masakra.Ja tez mam nadzieję ze wszystko z bobaskiem bedzie dobrze,narazie się troszkę uspokoiłam bo brzuszek przestał bolec:) ale nie mogę się doczekać następnej wizyty.Jeszcze nikomu nie powiedzielismy o ciąży ja wolę zaczekać choć moja mama za każdym razem kiedy sie widzimy powtarza \"ja ci gadam ty jesteś w ciąży\" hehe instynkt macierzyński?Wolęz tą wiadomoscią jeszcze zaczekać, bo nigdy nic nie wiadomo:)Ja też się cieszę że Cię poznałam przynajmniej jest któs z kim mogę pogadać;)Jesli chcesz to poślę na maila moje Imię i Nazwisko, i na Naszej-klasie możemy zobaczyc jak wyglądamy;)jeśli masz konto;)Pozdrawiam i czekam na odpowiedż:)A co do kształtu to chodziło mu to że nie był okrąglutki ale mysle że dopiero się rozwija i będzie wygladać jak ma przy następnej wizycie:)Lekarz powiedział że narazie się nie martwić :)Zobaczymy ;)czekam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Pewnie ja tez myslalam o naszej klasie:P Juz nawet wpisywalam monika przedzial wiekowy i siewtochlowice:P Ale nie wiedzialam ktora to mozesz byc ty:p Na maila ci posle tez moje dane:) Kurcze a ja juz sie nie moge doczekac az mi sie skonczy @ i tez bedziemy mogli zaczac starania. Nie wiem co mi tak odbilo na punkcie dzidziusia,moze dlatego ze moja sasiadka ma przecudowna corunie ktora ma 3 miesiace??? Jest przecudna:) A swoja droga bardzo mi sie marzy corcia ale jak bedzie chlopak to tez sie bedzie kochala.Jak teraz patrze na moich lobuzow to bym ich nie zmieniala na zadne dziewczynki:) A co do naszego kontaktu to mozemy na gg tez pisac a nie tu,za kazdym razem wchodzic na neta:) Ale to juz sie zgadamy przez nasza klase:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,szkoda ze dopiero teraz przeczytalam wasze wiadomosci.Ja tez jestem mama 2 chlopcow Alanka i Xavierka i tez chcialabym miec 3 dzidziusia,marze o slicznej corci:)Jestem po 2 cesarskich cieciach i gdtbym wiedziala ze tym razem bedzie dziewczynka juz bym sie zdecydowala a tak przesuwam z miesiaca na miesiac.Moze Wy wiecie jak trzeba probowac zeby byla dziwczynka a poza tym jestem bardzo ciekawa czy Monika juz wie co bedzie,buzka dla mamusiek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×