Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Szukam ciekawej dziewczyny

Polecane posty

Jak w temacie (tak, tak, doświadczone spedzające tu cały dzień kafeteryjanki w wieku przedemerytalnym już wiedzą, że pisze to desperat... :D 🖐️), szukam jakiejś ciekawej, inteligentnej, może nawet ładnej ;) dziewczyny ze stolicy lub okolic na wspólne wujście na kawę bądź choćby prowadzenie ciekawej korespondencji mailowej ;) Tk, tak - nudzi mi się, ale jestem też ciekaw ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka swojego to zaciekawisz :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nja bedąc w wieku przedemerytalnym wole oglądac młodych ogierów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij lepiej odżywiać swojego męża i spędź go czasem z kanapy, to może wróci do dawnej formy, i nie będzesz musiała poszukiwać zdjęć młodych penisów żeby się odrobinę pocieszyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v-ka strasznie dzis niemoralna jestes :( hormony szlaleja? ;) taka ilosc poszukiwaczy z wawy utwierdza mnie w tym, ze interesujace mieszkanki naszego \"pieknego\" miasta to wyjatki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jami
a z łodzi może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny 🖐️ nie hormaony raczej szukam odizolowania mysli :O la_fin_du_monde ---> nawet nie umiesz odczyta ironii :O lepiej juz poka co masz w spodniach bo w głowie to pioch i trociny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj v33, widzę że nieco przejęłaś się odpowiedzią na twojego ironicznego posta, może więc jednak jest coś na rzeczy? :D Niestety nie będę wdawał się w słowne przepychanki 🖐️ Jami - maila znasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuje sie mało ciekawymi istotami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jami
chciaz powiedz mi ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 - widzę że posiadasz wybitną zdolnośc do szybkiej oceny ludzi, podziwiam, naprawdę - czy całodzienne posiedzenia na kafe tego cie nauczyły? Jami - w okolicach ćwierćwiecza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ze tak :D:D a Ty niby nie siedzisz? skoro tyle o mnie wiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta znowu sie wdaje w jałowe dyskusje z wszechwiedzacym desperado i tylko mu temacik winduje :O znikam podrywaczu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, juz mialam pisac.... a tu czytam : \"w okolicach ćwierćwiecza \" Masz moze starszego brata ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 - tylko nie zapomnij się wylogować przed pisaniem kolejnych postów ;) dobra d - niestety starszego brata nie posiadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postów gdzie?:O tutaj?:D:D temacik za chwilę detnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v33 - no przecież biura zazwyczaj pracują do 16, masz więc jeszcze sporo wolnego czasu, przecież nie zajmiesz się pracą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moja podzielną uwaga wiele rzeczy na raz robie nie myslę jak Ty 15 minut nad odpowiedzią dla Ciebie :D:D Znikam i nie mierz innych swoją miarą nie zmieniam nicków jak Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może cie to porazi, ale niektórzy mają także inne zajęcia poza odświeżaniem kafe co 10 sekund i szybkim odpowiadaniem na posty ;) Aha - i pmaietaj, zeby trochę się poruszać po wyjściu z pracy a nie od razu siadać do oglądania seriali - podobno celulitu cieżko się pozbyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widac, ze nic nie wiesz o fałce ;) Przeciez ona nie ma cellulitu ;) A moze to WK? Hmm... musze pomyslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematu celulitu wolę póki co nie zgłębiać - własnie jem drugie śniadanie ;) V-ki też nie znam, założyłem sobie tu nick wczoraj wieczorem ;) chć w sumie - co nieco już wiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirage... ... ...
la_fin_du_monde a co masz na mysli piszac ciekawa ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×