Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pimpom

Pomooooooooocy!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość Pimpom

Mam robić remont w pokoju i chcialam pomalowac go farba. Mam na myśli kolory pomaranczowy z szarym Chciałam wymyślic coś ciekawego ale nie mam pomysłu. Pomóżcie!!! Błagam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomalowac mozesz
na metaliczny pomarańcz (będzie w tym trochę TWOJEJ )szarości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
No tak tylko, ze kolory mam juz wybrane. Nie mam tylko pomysłu a chciałam cos ciekawego np. jedna sciana inna druga inna lub cos w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
Błaaaaagam!!! Pomóżcie!! no chyba ze nikt nie ma pomyslu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pomaluj ale tylko jednym kolorem a drugi wykorzystaj jako kolor do akcentów ,pomaluj dwie ściany na pomarańcz(te na przeciw siebie ) tą ścianę główną na której chcesz coś postawić np ;łóżko ,komodę połóż na niej tapetę jakąś kremową w szare a nawet stalowe wzory (duże)tą na przeciw głównej pomaluj na krem ,tak jak na tapecie :) Na jednej z pomarańczowych możesz zawiesić ,takie trzy obrazy z orchideą na białym tle w stalowej szarej ramce ,przy drugim możesz postawić wysoki beczkowaty wazon (kremowy najlepiej gliniany)z patykami z wierzy karłowatej albo gałązki młodej jabłonki z pąkami :) Poszukam linków do tapet i wkleje a i na te obrazki :) Ja też mam pokój na pomarańcz ,dość soczysty podchodzi pod czerwony grejpfrut do tego pozostałe ściany w kolorze bitej śmietany z duluxa :) Pokoju nie maluj tylko pomarańczem i szarością bo wyjdzie nora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
Dzieki ryjekkk. Moze przyda mi sie twoj pomysl. Jezeli ktos ma jakis inny pomysl pomysl to niech pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
Jeszcze jedno. Jak myslicie , gdybym pomalowala 3 sciany na pomaranczowo, a jedna (ta ktora bedzie najmniej widac) na szaro :] I gdybym na jednej z 3 pomaranczowych scian zrobila 1 pionowy pasek bialo stalowej lub bialo czarnej tapety a zaraz obok niej (bez przerwy) cienki pasek szaro, a na szarej scianie pionowy pasek pomaronczu. Jak myslicie jakby to wygladało? (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ws
jak pomieszanie z poplataniem.. lepiej skorzystaj z w/w pomyslu bo twoj jest sredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
Pomóżcie!!!!!!!!!! Błagam!!!!!!!!!! Muszę szybko coś wymyślić!!!!!!!!!! Jeśli ktoś mógłby jakieś fotki... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak ci pisałam ,ja mam pomarańczowe dwie ściany w pokoju i nigdy w życiu nie zrobie trzeciej ,będzie ponuro i buro a ty chcesz jeszcze szarą wprowadzić :D Możesz jeszcze jedną ścianę zrobic pomarańczową a reszte szarych ,ale jasnych ,tylko moze być efekt ścian z betonu:D także się zastanów :D Zamiast pasków możesz nakleić jeden pasek tapety (w pasy) szaro -biało ,pomarańczowe :D tylko czy taką dostaniesz:) A i sufit wtedy obowiązkowo biały bo gdzieś musi być jasno a w oknie to może roletę rzymska też białą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis.
z tymi paskami to OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pimpom
Dzieki ryjekkk. Jednak zrobie pomoaranczowy z waniliowym. trzy sciany pomaranczowe, jedna waniliowa. na waniliowej pasek pomaranczu a na pomaranczowej pasek wanili i obok pasek tapety. jakos tak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×