Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i can see u

mój chlopak jest obrzydliwy

Polecane posty

Gość i can see u

kiedy dochodzi... jestesmy ze soba ponad rok, a ostatnio mam do niego jakies wstret... Jak dochodzi to mnie mocno popycha,mimo ze mnie czesto boli, sapie i dyszy... obrzydza mnie. Nie lubie z nim seksu, staram sie unikac. Nie cierpie kiedy mnie całuje, dotyka... Co sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z toba cos nie tak to tak jakby moj mial do mnie pretensje , ze krzycze(a krzycze zawsze), a rodzinka uslyszy a ze mam ciezki oddech?? zawsze dysze, z przyjemnosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Monika...
To raczej ty jestes obrzydliwa! Dlatego ze dajesz doopy komus, kto cie nie podnieca. To wstretne! I czy w ogole wiesz, dlaczego to robisz? Cos z toba nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Dokładnie. Jak już po roku unikasz z nim seksu z tego powodu. Hehe. Dziwna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki500
Już go nie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i can see u
tak... cos sie we mnie wypalilo, ale nie moge z nim zerwac, bo wiem ze bardzo bym go zraniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że to po prostu nie ten chłopak... Musisz znalezc takiego, ktory Ci podpasuje pod tym wzgledem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roki500
Ile masz lat? chcesz zmarnować sobie życie przy boku kogoś kogo nie kochasz? nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pobożne życzenia
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!!!!!!!!!! Zwijaj żagle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i can see u
on bardzo szybko dochodzi. Jak tylko we mnie wejdzie. Zanim ja sie podniece i stane mokra... Dlatego pcha na siłe... i boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
I masz zapewne.... 17 lat.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i can see u
ja 20, on 23 i ciagle mowi ze wezmiemy slub.. itd... czuje wobec niego jakas powinność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu sie dzieje
chyba jestescie niesprawiedliwe !!! moze dziewczyna do tej pory nie uprawiala ze swoim partnerem hardcorowego sexu ?? moze lubi bardziej spokojnie ? przeciez nie musimy sie zawsze zgadzać na to czego chcą faceci ? i can see u............moze delikatnie z nim porozmawiaj albo wypal prosto z mostu, ze nie lubisz jak mocno cie popycha i sapie do ucha. nie muisz tego lubić. jesli wczesniej tego nie robił to tym bardziej mu powiedz, że zauwazylas zmiane w jego zachowaniu i reakcjach łózkowych a na pewno ci powie czym to jest spowodowane. jesli bedzie wyrozumialy i dojrzały no i jesli mu na tobie zalezy to na pewno uszanuje twoje potrzeby i prosbe aby tego nie robił. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wytrzymam.....
ile macie lat??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dyszenie/sapanie, krzyk, jeki mocniejsze momenty sa normalne w seksie???? kobieta moze nie lubic jak sie ja szarpie, trzyma za nadgarstki facet jak sie go pazurami drze po plecach do krwi albo gryzie uszy o co chodzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i can see u
tak... lubie spokojnie. I denerwuje mnie to ze tak szybko dochodzi, ze nie mam przyjemnosci z seksu, zawsze mi robi minetki i to mnie cieszy, lubie kiedy to robi, ale chcialabym tez poczuc go dłuzej w sobie. Nieraz po prostu na odczepnego zgadzam sie nasesk, bo wiem ze szybko dojdzie i bede miala TO z głowy. Wiem,jestem niefair...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Kużwa.. dziecinada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrwa moge tez sie przyznac ze moj nieraz za dlugo lubi w pozycji lyzeczki, bo ja uwielbia a my w trakcie zmieniamy co kilka ew nascie minut i wolalalbym zeby lyzeczke skrocil o 3min aleco poradze jak llubi??? kocham go wiec pozwalam, a sama ja tez b lubie dalam prawdziwy przyklad ale tez tak samo glupkowaty jak ty qrwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i can see u
on jest bardzo dobrym człowiekiem... czułym, opiekunczym, alke chyba teraz juz go traktuje jak przyjaciela, nie chlopaka, kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
hehe. On dyszy i sapie - ty leżysz pewnie jak kłoda i czekasz na orgazm. hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i can see u
ale on dochodzi w ciagu 5 sekund. nie mamy szans zmienic nawet pozwycji, nie ma gry wstepej, seksu oralnego. chyba moze mi to nie odpowiadac? a on nie ma na to zadnego wpływu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i can see u
nieprawda, czesto uprawiamy seks na jezdca, jak na łyzeczki to tez sie poruszam. nie ejstem kłoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i can see u
i nie czekam na ograzm, bo bym sie nie doczekała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek111
Powiem szczerze: jesteś bardzo młoda i nie bajeruj, że tak nie jest. Zwiewam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAARRRRCCCCDDDD
Jak ci seks z nim nie sprawia przyjemności a rozmowy nic nie dawają to powinnaś poszukać innego faceta który będzie chciał dać ci szczęście w życiu i w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5s przesadizlas ale jesli szybko dochdzi to naucz sie sztuki przetrzymywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i can see u
nie przesadziłam. Wchodzi we mnie, 3 ruchy i doszedl. Pozniej sie jeszcze porusza, ale jak juz dojdzie to jets miekki i pojawia sie nieprzyjemne ocieranie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wspolczuje. powinien sie wyrobic, skoro jest taki mlody. wybacz, ze najechalam na Ciebie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×