Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukająca_pracy

Gdy pracodawca pyta o wynagrodzenie?

Polecane posty

Gość szukająca_pracy

Reprezentant medyczny - jaka podac kwote? 2000 netto to wygorowana stawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak uważam....
w tych czsach (kryzys) raczej niestety tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz wójcik
zalezy gdzie - w Macdonaldzie wygórowana - a w korporacjach śmiechu warta ... powiedzą, że się nisko cenisz ... i tyle branże napisz i stanowisko a nie pytanie z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasz wójcik
a przepraszam zwracam honor - widzę branżę nisko się cenisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca_pracy
Nisko sie cenie? Ostatnio czytalam artykół, w ktorym facet zajmujacy sie rekrutacja wlasnie na takie stanowiska wypowiadal sie,ze jesli ktos z gory krzyczy,ze chce zarabiac 3000 to na bank nie zostanie przyjety. Dlatego pytam: 2000 na poczate w tej branzy to malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nie znasz ortografii to rzeczywiście za dużo wymagasz .... a jeśli nie znasz swojej wartości tylko sugerujesz się jakimiś artykułami to przestań szukać pracy w tym zawodzie gdzie będziesz musiała przekonywać ludzi, że jestes cool i ze to co im dajesz tez jest cool....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca_pracy
No to pojechałas po mnie tylko dlatedgo,ze jestem niedoswiadczona i zadalam pytanie (jak widac dla ciebie bezsensowne). Zycze ci bys wszystko wiedziala i nigdy nie musiala zadawac pytan..nawet na forum. Na przyszlosc nie wypowiadaj sie tam gdzie cie nie prosza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adjlajdl
Ludzie nie czepiajcie się tak tej ortografii na necie! Chodzi przecież o temat, a nie o konkurs ortograficzny! Ona nie chce być polonistką, tylko reprezentantem medycznym... Lepiej podpowiedzcie jej, jeśli znacie stawki, zamiast czepiać się jej błędów ortograficznych! Rany, tak to tylko w Polsce może być........ Faktycznie: "umiesz liczyć? licz na siebie!" Podpowiedzcie dziewczynie, bo dopiero zaczyna! Ja zrobiłabym to chętnie, ale to nie moja branża :-(, a wprowadzać Cię w błąd nie zamierzam. Nie przejmuj się i pytaj dalej, od tego jest forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×