Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenkawro

Organizacja Przyjec

Polecane posty

Gość malenkawro

Organizacja przyjec Wesela, komunie, chrzciny , urodziny , rocznice , rozne uroczystosci rodzinne - profesjonalnie szybko sprawnie za niewielka sume , jesli nie lubisz , nie masz czasu , ochoty , zdolnosci zajmiemy sie wszystkimi przygotowaniami uloze menu , polece wzory zaproszen , pomoge przy ogolnej organizacji , porady nic nie kosztuja a moga wam pomoc :) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaką masz praktykę
? Chętnie zobaczę referencje i zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkawro
od roku organizuje uroczystosci glownie sa to wesela napisz wiadomosc na poczte a otrzymasz foldery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jaką masz praktykę
A u kogo organizowałaś te wesela? U znajomych? Już mamy tu weddingplannerkę. Szukaj gdzie indziej {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś na pomarańczowo
Za niewielką sumę sama sobie wszystko zorganizuję, nie potrzebuję pomocników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkawro
nasz firma zajmuje sie organizacja i na terenie calej Polski , organicacjaprzyjec dziala od kilku miesiecy , jesli chodzi o pieniadze nie chodzi o chonorarium dla mnie tylko chodzi o wesele za nieduze pieniadze :) jako impreza :) za porady sie nie placi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś na pomarańczowo
Jak ktoś tu już powiedział/napisał, mamy tutaj już kogoś od porad (sama skorzystałam). W dodatku dziewczyny same sobie pomagają, więc dziękujemy, ale nie skorzystamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
Dziś na pomarańczowo- a czemu wypowiadasz się w imieniu wszystkich??!!!! A może ktoś zechce skorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
"dzis na pomaranczowo" co sie rzucasz dziewczyna chce pracowac i ma chęci..jak nie chcez skorzystac to nie musisz odrazu jadem tryskac..boze co za baby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś na pomarańczowo
Ty chyba nie wiesz, co znaczy rzucać się :] Jak dziewczyna chce zarobić, to niech idzie do warzywnego. Organizowanie wesela i ślubu to powierzenie komuś siebie i swoich marzeń. Nie mam zaufania do reklamujących się na forach internetowych. Skoro muszą to robić to znaczy, że nie mają brania. I tyle. A jeśli ktoś tu się rzuca, to ty gryzik. I mam takie wrażenie, że jesteś autorką posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
akurat nie jestem autorka postu ale nie lubie takich bab co im sie w dupie porzewracało.. tylko nie wiem od czego niby czemu decydujesz za mnie??ja tez jestem na tym forum i chetnie zobacze co ma do zaoferowania autorka.. a tryskanie jadem zostawie jednak tobie..dobrze ci idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też nie skorzystam
I o co chodzi, purpleday? Szarogęsisz się na tym forum, nie lubię cię. A swoje wesele zorganizuję sama, mam sporo pomysłów i znajomych, którzy w tym pomagają. A dziś na pomarańczowo ma rację. Jak ktoś się usilnie reklamuje w sieci, to nie ma klientów.. W życiu nie pozwoliłabym takiej osobie zorganizować swojego wesela. Ba, nawet zwykłego przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
ten kto sie rekalmuje w sieci nie ma klientów..buhahaha aha czyli "plus" orange"heya" i inne firmy nie maja klientów? poprostu jestescie zazrdosne ze ktos ma taka prace...i robi cos co lubi a wy pewnie siedzicie 8 godz za biurkiem i do domu..masz do garów//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpleday
Ależ nikt nie każe mnie lubić. Ja tam siebie lubię i dobrze się ze sobą czuję... i miło spędzam czas w swoim towarzystwie- ale to nie znaczy, ze nie moge posłuchać rad innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzik, to akurat zły przykład :) Firmy wydają mnóstwo pieniędzy na reklamę towaru, który zalega na półkach. Jak myślisz, dlaczego robi się promocje i tak usilnie reklamuje w telewizji? Właśnie dlatego, by towar który stał się mało atrakcyjny dla klienta, "zszedł" jak najszybciej i przyniósł choć minimalne zyski. I niepotrzebnie zagęszczasz atmosferę pisząc o zazdrości. Nie każdy chce organizować przyjęcia, śluby i wesela. Wielu osobom wystarczy jedno - ich własne ;) I mają już dość zanim dojdzie do finału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś na pomarańczowo
Hłehłehłe, a jednak chyba uderzyłam w czuły punkt :P I chyba miałam rację, że ty gryzik i autorka to jedna i ta sama osoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
no akurat nie ta sama osoba.ale również pracuje przy weselach. jednak taka wspaniałą nie jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś na pomarańczowo
No to DO GARÓW, rybka! DO GARÓW! Żeby ciebie z roboty nie wywalili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
to do mnie było? akurat z garami to mam mało wspólnego..nie osmieszaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ws
obydwie jestescie zalosne wyklucajac sie na forum o cos takdurnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toongy
CHonorarium?:O Nie osmieszaj sie kobieto:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama organizowałam swój ślub, to niezapomniane chwile w naszym życiu. Wszystkie dodatki i pomysły szukałam w internecie na forach ślubnych. Salę wybraliśmy tą sama co nasza siostra. Byliśmy bardzo zadowoleni. http://www.salakrysztalowa.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka65
Na wszelkiego rodzaju przyjęcia polecam pokazy sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. Jest on mistrzem Polski RedBull we freestyle football. Dawid w każdy występ wkłada ogromną pracę więc zawsze jest ciekawie i zaskakująco. Polecam http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×