Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KATRIN21

czy kazdy cleaner jest inny????

Polecane posty

hej dziewczyny ja dopiero zaczelam robic pazurki zrobilam sobie i nawet nie najgorzej wygladaja i mam pytanko poniewaz ostatnio uzywlam jednego cleanera ktory mialam w zakupionym zestawie ale gdy sie skaczyl zakupilam nowy i widze ze dziala troszke inaczej po przemyciu masy zelowej od tamtego wydaje sie sie ze sa mniej błyszczące PROSZE O ODPOWIEDZI I JAK MOZNA JESZCZE TO CO ZROBIC ABY ZEL NABRAL POłYSKU BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy cleaner jest na alkoholu i różnią się nieznacznie. Zamiast cleanera możesz też używać spirytusu salicylowego. Panokcie mogą nie błyszczeć dlatego, że żel jest za słabo utwardzony, albo cleaner faktycznie słabej jakości. Żeby nabłyszczyć musiałabyś użyć żelu nabłyszczającego tzw. gloss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się różni,a widać to szczególnie w połączeniu pozostałymi elementami, czyli jak używam wszystkich dobrej jakości, to paznokcie trzymają się dłużej. Sam dobry cleaner niczego jeszcze nie zdziała, ale w połączneniu z dobrą bazą, lakierem, z dobrym primerem, działa wiele. Słaby cleaner może natomiast sporo zaszkodzić. Polecam dość mało znany w porównaniu np. z Semilac, a moim zdaniem lepszy cleaner: https://nailscompany.eu/pl/516-cleaner-i-zmywacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaskaO
Ja używam cleanera z eveline, w Rossmannie za grosze kupiłam. Nie zauważyłam, żeby czymkol wiek różnił się od jego droższych odpowiedników. Cleaner jak cleaner, lakiery też mają dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×