Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wewewewe

kanapa z ekoskóry pomocy!

Polecane posty

Gość wewewewe

witam, potrzebuję pomocy, od piątku mam nową kanapę z ekoskóry kolor czerwony a od dwoch dni jest już na niej plama która niczym nie chce zejść;/ nawet niewiadomo co to za plama i skad sie wziela, jest koloru czarnego, smar albo tusz z markera, tak wyglada;/ miał ktoś podobny problem? prosze o rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
próbowałam spirytusu, lakieru do włosów, perfum, sprayu do tapiceri i nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
ja swoja skorzana kanape zolta domylam mydlem BHP rozpuszczonym w letniej wodzie.Potem wytarlam do sucha i wtarlam jakis swoj stary krem ,Probuj gdzies z boku czy sie nie odbarwia i nie trzyj.Poszukaj w googlach gdzies bylo jak likwiduje sie takie plamy,Mydlo kupilam w LiDLU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wewewewe
dziekuje za odpowiedz ale raczej juz po tylu probach malo wiary ze sie zmaże, ta plama jakby wsiąkła we włókna;/ nie wiem jak to możliwe ale jest nie do starcie;/ a to mydlo bhp to takie szare mydlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Podobne ale silniejsze i ma konsystencje pasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz słyszę o mydełku BHP. Pasta BHP to owszem jest,ale żeby mydło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Mydlo w postaci pasty -na pudelku jest napis mydlo BHP ale czy to takie istotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemka
Serdecznie zapraszam do internetowego salonu meblowego ! Kanapy ,stoły , krzesła , hokery , narożniki , tapczaniki dziecięce oraz wiele innych mebli ! PRODUCENT ! NAJNIŻSZE CENY ! ZAPRASZAM http://venus-meble.eu/ Miłego dnia życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj ekspertow od tapicerki i obic, sprawdz tutaj www.artmeb.pl mi kiedys pomogli w takich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×