Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mammaaaaa

bebilon neocate - pomóżcie

Polecane posty

Gość uczuleniowiec
Ja sprzedaje po 70 zl jak mi zostaje. Betterprice, twoj nick zobowiazuje, bo jak narazie to ja mam better price. I nie gonia mnie drodzy dostawcy, ale wy chyba w innym swiecie zyjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterprice
Ale dlaczego do gardeł sobie od razu skakać. Ja po prostu podzieliłam się informacją. Różnica pomiędzy Tobą a mną jest taka że Ty dostajesz to mleko zapewne za darmo w UK a ja je kupuję. Ceny ostatnimi czasy poszły kosmicznie w górę. Jak masz ciekawy dostęp do mleka to proszę podziel się. Chętnie skorzystam dla mojego synka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pilnie potrzebuję eleCare lub neocate. jeśli ktoś może odsprzedać to proszę o wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterprice
moj email betterpriceforallofus@googlemail.com pozostaly mi jak sie nie myle 4 puszki lcp i jedna zwyklego neocate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beterprice czy dostałeś mojego maila? sprawa naprawdę pilna daj znać czy możesz odsprzedać czy mam dalej szukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaaaaaaa
Witam, Potrzebuję Neocate LCP. Wezmę 10-20 puszek w zależności od ceny. Proszę o kontakt. ewcia.sz@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaAtopika
Witam, potrzebuje mleka Neocate lcp dla mojego synka. Zalezy mi na jak najszybszej dostawie. Proszę o kontakt jolka.wrzesien@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emka8444
Jestem zainteresowana kupnem 4 puszek elecare lub neocate w rozsądnej cenie. Jeśli ma ktoś do sprzedania to proszę o odpowiedź do jutra tj. 25.03 do godz 18. Dziękuje. emka84@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiakarwecka
Co to sie dzieje raptem, wszystkim sie mleczko pokonczylo :)) Ja takze pilnie potrzebuje 5 puszek neocate . bardzo prosze o kontakt kogos kto moze odsprzedac. Moje stare zrodelko dostawy niestety juz wyschlo :). kontakt lenutka32@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterprice
Witam, tak jak wspominalam wczesniej, mleko jest w bardzo drogiej cenie w tym momencie. Ja moge Państwu pomóc ale nastepna dostawa to prawdoposobnie bedzie środa przyszły tydzień. Jeżeli jest ktoś zainteresowany to prosze o kontakt. betterpriceforallofus@googlemail.com lub sms 00447912140746

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ktos pisze ze ma mleko
z uk tzn ze ma je za darmo - sama mialam corke ze skaza bialkowa i dostawalam to mleko kiedy i ile chcialam. wiec nie widze problemu zeby jakas mamuska wyludzala wiecej niz potrzebuja i pozniej jeszcze na tym zarabiala. jak dla mnie zenada i powinni za to karac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterprice
Pewnie ze powinni za to karac, a napewno juz za to ze nie sprzedaja tego mleka za jakas symboliczna sume tylko za kolosalne pieniadze. Moj synek Sam dostawal to mleko (za darmo) dopoki nie skonczyl 2 lat. teraz tak jak wczesniej wspominalam kupujemy je. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamDoscOszustow
Betterprice, ta kara to ciebie powinna spotkac raczej. Czy ja mam wierzyc, ze juz mleka nie dostajesz, tylko kupujesz za 30, bo tyle teraz kosztuje a sprzedajesz za 90 zl ....?? Kogo chcesz oszukac. Bierzesz za darmo i zarabiasz. I nie mow tylko, ze odsprzedajesz resztki po synu, bo prowadzisz bardzo nachalny, ekspansywny handel, wiec masz mleka duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamDoscOszustow
poprawka: mialem na mysli, ze kupujesz w Anglii za 30 funtow= ok. 150zl , a sprzedajesz za 90 zl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amin2608
Witam, Chialabym zakupic mleko neocate junior/advence 1-2 puszki w rozsadnej cenie. Dotychczas sprowadzalam mleko Neocate Junior z Kanady. Moj syn nie pije juz tego mleka regularnie, ale wciaz od czasu do czasu czuje ochote na mleko z kaszka. Jego 3 klasa alergii nie spadla, nawet po 3 roku zycia. Prosze o kontakt: Anita mail: anai@bioanai.pl Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminek2608
Witam, Chialabym zakupic mleko neocate junior/advence 1-2 puszki w rozsadnej cenie. Dotychczas sprowadzalam mleko Neocate Junior z Kanady. Moj syn nie pije juz tego mleka regularnie, ale wciaz od czasu do czasu czuje ochote na mleko z kaszka. Jego 3 klasa alergii nie spadla, nawet po 3 roku zycia. Prosze o kontakt: Anita mail: anai@bioanai.pl Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zainteresowana zakupem 1-2 puszek Neocate Junior/ Advance w rozsadnej cenie. Prosze o kontakt na maila: anai@bioanai.pl Moj syn nie pije juz tego mleka tak regularnie, aczkolwiek wciaz od czasu do czasu czuje potrzebe spozycia wraz z kaszka. Jego 3 klasa alergii na bialko mleka krowiego nie poprawila sie nawet po 3 roku zycia. Pozdrawiam i czekam na kontakt !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterprice
do mamDoscOszustow???? oczywiscie ze nie kupuje ze 30 funtow puszka, moj drogi na tym przeciez biznes polega. Jak brakuje Ci pomyslow to zapraszam na jakas uczelnie to moze Cie czegos tam naucza! pozdrawiam Cie i zycze wiekszeko kipienia z zazdrosci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterprice
do Aminek15 mesle ze bedziamy w satanie sprowadzic dla Ciebie Neocate Active. Jeszcze nie wiem w jakiej cenie ale sie doinformuje i dam Ci znac. Niewiem czy wiesz ale Active nie jest w puszkach tylko w saszetkach...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej powyzej
piszac sprowadzic mialas chyba raczej na mysli wyludzic mleko na recepte od GP? Poszukasz pewnie jakis polek co to mleko dostaja na reepte? czy masz jakis inny plac wzgledem tego mleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterprice
nie bede komentowac bo szkoda slow...zalosne/zalosni jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda ze dopiero teraz
piszesz o tym active - ja ostatnio wywalilam 2 kartony saszetek czyli 2 kg tego mleka bo mi sie juz prawie data konczyla a moja corka juz nie ma skazy bialkowej. szkoda, ale pewnie i tak nie przydaloby Ci sie takie ze krotka data przydatnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika.frydrych
Witam, jak najszybciej potrzebuje neocate lcp. Gdyby ktoś mógł pomóc, jestem z Krakowa,może akurat ktoś z Krakowa będzie mógł pomóc. Proszę o kontakt monika.frydrych@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki432
co do Neocate to każdy moze poporsić o pełna refundacje w ramach tzn importu docelwoego, czyli wystarczy wyslac list do Ministerestwa Zdrowia w Warszawie i poporsić o refundacje w związku z zaistniała sytuacja. Z reguły w moim przypadku oipsalm że zwykły Nutramigen 1 i Bebilon juz nie działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pd
Proszę aby nikt więcej nie komentował więcej sposobu zarabiania pieniędzy na tym forum przez sprowadzają cych neocate z uk. TO NIE FORUM DLA FRUSTRATÓW BEZ SZKOŁY, którzy jedyne co potrafią to narzekać i zazdrościć-proponuję wam isc do n pracy i wziąć się do roboty (pozyteczniejszy sposób na nudę) Dzięki takim jak betterprice moje dziecko moglo wyjść wcześniej ze szpitala i cieszyć się życiem a ma dopiero 13 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pdpdpd
betterprice, coz za AUTOREKLAMA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betterprice
to akurat nie ja....hahaha...cieszę się że mogłam pomóc...akuratnio mam dwie klientki których dzieci były w szpitalu...ale mogę się domyślić która to z Pań...życzę wspaniałych Świąt...pełni radości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki432
a zapomniałem, dodtkowo do listu, zapytanie o zasadność stosowania neocate otrzyma tez Wasz lekarz alergolog lub pediatra i jesli to potwierdzi to mozecie otrzymywac mleczko za darmo w każdej aptece przez okres 3 miesiecy...podobno teraz cos sie zmieniło w przepisach i bedzie ten okres wydluzony do 12 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilne!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam, pilnie poszukuję mleka neocate active, proszę o kontakt 662933260 lub 510049745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×