Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość nie umiem wyjść

nie umiem wyjść z długów

Polecane posty

Gość nie umiem wyjść

mam 2 karty do spłacenia 2 kredyty i po znajomych do oddania az się boję policzyć ile jestem winna ludziom pieniędzy co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessy28
powieś sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparapampidau
zakasać rękawy kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisze ci po co brałas te kredyty, no ale skoro juz wzięłas pora pomyslec co zrobić.Moze sprzedaj cenne rzeczy , złoto, monety, dodatkowa praca, nie wiem...moze wziąc kredyt , który spłaca kredyty i redukuje częśc długu...nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacisnąc pasa
zrezygnowac z czego sie tylko da i oddawac , widzisz jakieś inne wyjście ? Bo ja nie bardzo , jak się narobiło długów to nikt ci tego w niepamięc nie puści , coś wiem na ten temat bo mój brat ma taką samą sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjść
pracuję i wszystko idzie na spłaty jak mi kasy zabraknie to korzystam z karty i ciągle mam je zedłużone to jakies błędne koło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjsc
najgorsze jest to ze nawet nie wiem na co poszły te pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsolidacja
wez kredyt konsolidacyjny. wszytko w jedno i zobaczysz ze bedzie lzej. pytanie tylko czy masz zaleglosci w splatach, a jesl tak to jak duze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka
Przede wszystkim zrezygnuj z kart!!! To najbardziej oszukańcza metoda na łapanie frajerów i ich zadłużanie. A swoją drogą, nie rozumiem, jak można żyć z cudzego??? Sama ambicja by mi przeszkadzała; nieudacznik jestem ! 100 %??? I nie wstyd ci żebrać po znajomych? W dodatku nie oddając w terminach? Ja bym cię znać nie chciał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjsc
nie, płace co miesiąc najgorsze sa te karty bo nie moge spacic całej kwoty tylko te minimalną do zapłaty i żle sie na tym wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjsc
maturka ja nie zebram spłacam tyle ile moge nikogo nie oszukuję oddaje długi w ratach tylko ciężko mi bo nic prawie z pensji nie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłuchaj, masz w domu bizuterię cenną, albo inne cenne rzeczy, sprzedaj je, ja tak zrobiłam przed laty, gdy nie miałam za co zyć, mąz był na chorobowym i jakoś jeden miesiac nie miałam pieniedzy na zycie, bo mu chorobowego w terminie nie wypłacili chyba czy jakos tak, no i opyliłam nawet obrączki, maszynę do szycia, piekna wieloczynnosciową no i mnóstwo innych rzeczy, nawet zamien mieszkanie na mniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessy28
mnie to nawet nie jest żal tej pustej lali, jak sie pozycza, trzeba być swiadomym czy jest sie w stanie to oddac. i jeszcze kretynka pisze że nie wie gdzie jej to sie rozeszło. Sponsora trzeba bylo poszukać, no na szczęscie sa sposoby na takie pindy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjsc
złoto juz dawno sprzedałam galantynko dziekuje ci ty jedna mnie tu nie potępiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjsc
nie jestem pustą lala jessy nie znasz mnie a oceniasz w taki sposób wpadłam w kakaś pułapke kredytowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka20
może zwiej z Polski ? Co będziesz harować na cwaniaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze by zwrócic sie do banku, o rozłożenie kredytu na niższe raty, no i żeby odsetki Ci nie galopowały. Nie wiem juz co Ci doradzić, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprostrzy sposób - ograniczyć wydatki do minimum - zero butów, ciuchów, kosmetyki po minimalnej, jedzenie też, ograniczyć przejazdy, zmienic abonamenty na niższe, zrezygnowac z komórki lub stacjonarnego (jeden telefon wystarczy), internetu ;), z leczenia prywatnego, wyjśc do kina, jedzenia na mieście, slodyczy, przekąsek, gotowych produktów żywnościowych, kosmetyczki, fryzjera i innych tego typu przyjemności płacić tylko rachunki i raty, kupowac jedzenie w najtańszych sklepach i proste, tanie produkty kilka m-cy można przebiedowac i przynajmniej spłacić karty, bo osdetki od zadłuzenia kart są bardzo wysokie i bez sensu jest je płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak
długi są straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjsc
Ewa dziękuję tak własnie robie zakupy w biedronce zero ciuchów nic naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjsc
a internet mam tylko w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjsc
srututu dzięki masz racje mało kto sie przyznaje do długów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenkkkobaar
idz do jakiegos banku dowiedz sie o kredyt konsolidacyjny na spłate tych kart i kredytow +gotowka dla ciebie bedzie na spłacenie znajomych :) Jak sie dobrze zakrecisz to znajdziesz :) najlepiej gdybys do jakiejs agencji poszła bo tam ludziom bardziej zalezy na kliencie i maja wieksze rozeznanie w trudniejszych klientach :) z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjsc
z GDAŃSKA a czemu pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilom dziękujemy
Wkurwiają mnie ci co się czepiają autorki! Niby tacy uczciwi,zaradni,honorowi! Sranie w banie,80% naszego społeczeństwa jest zadłużone,więc pocałujcie w dupę autorkę i nie udawajcie,frajerzy że sami nie macie długów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem wyjsc
to prawda tez mi wstyd ze mam długi ale spłace je kiedys w koncu i nigdy nie wezme zadnego kredytu nigdy wiecej. jestem załamana po co dałam sie namówic na te cholerne karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80% to może żyje na kredytach kredyt w banku czy na karcie spłacany na czas i w całości to nie to samo, co długi odsetkowe na kartach i gotówkowe po znajomych nie widzisz różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenkkkobaar
myslałam ze moze śląsk to bym pomogła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest dla ludzi, karty kredytowe też, tylko trzeba MYŚLEĆ i mieć KONTROLĘ nad własnymi zachowaniami, w tym - wydatkami jesli spłacasz kartę w terminie i w całości, to nie masz żadnych kosztów plus jeszcze np. przy kartach typu cash back, dostajesz zwrot 1% wydatków co do oszczędności - warto też pomyśleć nad oszczędnościami w zużyciu wody, prądu - wyłaczac światło, wyciągać ladowarki z kontaktów, nie lać wody przy myciu zębów, ładować tylko pełną pralkę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×