Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

caline-czka

test owulacyjny

Polecane posty

witam!! mam pytanko zaczełam robic test owu od 11 dnia cyklu i własnie w 11 dniu wyszlay mi 2 kreski tylko ze 2 taka bladsza a w 12 i 13 juz 2 mocne krechy czy to prawidłowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez robilam testy owulacyjne i z tego co sie dowiedzialam to tak ma byc muszea byc 2 grube krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ile dni takie 2 krechy?? bo ja juz 2 dzien mam obie kreski czyli kiedy owulacja??kiedy powienien byc stosunek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilife
dokladna informacje powinnas miec napisana w ulotce testu... stosunek powinnien odbyc sie w ciagu 24 do 36 godzin od wystapienia kresek na tescie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilife
byc moze bedziesz jeszcze jutro tez 2 kreski miala....tzn ze juz sie zaczela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Każdy przypadek jest inny jeśli chodzi o zachodzenie w ciążę, ale mi pomogło Ovu control do kontroli owulacji. Wystarczyło że za pomocą tej metody wyznaczyłam sobie owu i w zasadzie w drugim cyklu obserwacji udalo nam się już zajść w ciążę, wystarczyło dobrze wcelować ze współżyciem i gotowe. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Polecam Ovu Control przy staraniach o dziecko, można tylko skrócić czas całych oczekiwań i tej nerwówki spowodowanej niepewnością. Wiem bo to przeżywałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
Dnia 12.04.2019 o 14:57, Gość aska napisał:

Polecam Ovu Control przy staraniach o dziecko, można tylko skrócić czas całych oczekiwań i tej nerwówki spowodowanej niepewnością. Wiem bo to przeżywałam.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×