Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

la_fin_du_monde

Tak, tak, teraz już możecie to powiedzieć...

Polecane posty

musztarda--- z tworia wlosow miedzy palcami, ubawilas/les mnie do lez. Niechybnie kierujesz sie na Torun :D zycze*********** tobie i calej reszcie twojej rodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ślepota grozi jeśli wyciera się kurze. Jak sama nazwa wskazuje, kurza ślepota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dupa "la_fin_du_monde ---a nie wpadles na to, zeby mic w doopie konwenanse i obowiazujace trenty i byc po prostu soba????" Nie do końca jestem tu sobą, więć konformizm i podążanie za stadkiem nie przeszkadza mi zbytnio :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda--- z tworia wlosow miedzy palcami, ubawilas/les mnie do lez. Niechybnie kierujesz sie na Torun zycze*********** tobie i calej reszcie twojej rodziny A Ty się odwal od mojej rodziny, z łaski swojej. Chcesz żyć w grzechu, to żyj. Masturbuj się, a jakże. Niech Ci włosy oczy przesłonią. Sodomia i Gomoria. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musztarda, och jej, posralam sie :) mam owlosione palce, plecy i stopy :) Czy myslisz ze to od onanizmu :D :D :D p.s. jestem kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la_fin_du_monde --- ja tez plyne z tym gownem w kanal, ale raczej sie nie udzielam. Czasem tylko jakis mocher zagotuje moja krew, ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam owlosione palce, plecy i stopy Czy myslisz ze to od onanizmu Nie, myślę, że Jesteś po prostu obleśna. Fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>nie, jestem prowokatorka Że niby czym? No proooszę Cię. Ochłoń. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz musztarda... wierzysz w to co pisze... To jest net. Moge byc spoconym, wkorwionym gornikiem, ktoremu sztycha nie wyszla, a moge byc laleczka, ktora wlasnie odeszla od pieknego, cieknacego sokiem kutasa... Nickow mam tyle, co piasku w Juracie :D Goowno o mnie wiesz i goowno o mnie piszesz. Jest jedna reakcja na twoje (twoje celowo pisze z malej, bo jestes malutka/tki)..... serdeczny smiech :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dupa widzisz musztarda... wierzysz w to co pisze... To jest net. Moge byc spoconym, wkorwionym gornikiem, ktoremu sztycha nie wyszla, a moge byc laleczka, ktora wlasnie odeszla od pieknego, cieknacego sokiem kutasa... Nickow mam tyle, co piasku w Juracie Goowno o mnie wiesz i goowno o mnie piszesz. Jest jedna reakcja na twoje (twoje celowo pisze z malej, bo jestes malutka/tki)..... serdeczny smiech Bez komentarza. Dystansu trochę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... jeszcze jedno, zmień nick, na dwusetny, z dobrej dupy, na cienką. 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Jest jedna reakcja na twoje (twoje celowo pisze z malej, bo jestes malutka/tki)..... serdeczny smiech A Twoja reakcja, to reakcja małego ratlerka. Byłaś już nim? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi sie z toba gadac :D musztarda p.s. przechyl mocher, bo dzwonnicy nie zobaczysz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda --- tak cie czytam czasem i wydajesz sie byc rozsadna/ny.... ale w krotkiej polemice upadasz szybko. Szkoda mi czasu na bicie piany, wiec wybacz, ale oddale sie na ciekawszy topik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Upadasz szybko... Kochać i tracić pragnąć i żałować, upadać boleśnie i znów się podnosić /... / to Życie, nic a jakie dosyć. Cóż, ja nie widziałam Ciebie na oczy, ale jakoś się wybitnie nie przedstawiłaś. :) Choć niechybnie zachowam Cię w mej łaskawej pamięci. Oddal się. A jakże. Idź i nie grzesz więcej. Btw. Pozdrowienia z Torunia. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze musztardko, jeszcze tylko 2 razy, i na dziś już skończę :classic_cool: Aha - a sądzisz, że jak mam obrazek od komunii na ścianie, i z tego obrazka w sumie jest widać co robię, to będzie większy grzech? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe , nie...la fin (cos tam :) ) musisz miec beret ! Wtedy wszelkie bezecenstawa odpuszczone! Ameno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Dobrze musztardko, jeszcze tylko 2 razy, i na dziś już skończę Aha - a sądzisz, że jak mam obrazek od komunii na ścianie, i z tego obrazka w sumie jest widać co robię, to będzie większy grzech? Byłeś u komunii i onanizujesz się???? Jestem załamana. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Musztarda, napisz cos jeszcze, moze sie nawroce Ale na jaki temat? Na temat nawrócenia, czy onanizowania? Onanizowanie to przecież grzech, nie wiesz o tym? Dlatego wszystkim, którzy się onanizują tfu, rosną włosy między palcami. Na znak. Żeby wszyscy inni, którzy nie grzeszą od razu mogli rozpoznać tych zbereźników. [składa dłonie w modlitewnym geście] A myślisz, że dlaczego ludzie przez ponad pół roku chodzą w rękawiczkach. Odpowiedz sama sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, zasłonię ten obrazek komżą, mam nadzieję że się nie wygniecie za bardzo, bo proboszcz nie lubi, jak ministranci mają pogniecine :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musztarda ---- ales mi dala do myslenia :) znikam, jestem tak niska/ski ze "niestety" potrzebuje czasu aby to przemyslec :D Ide spac, zanim napiszesz, ze kutas to tak naprawde swieczka a sprma to woda św....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×