Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kseniorita4

Brzydula

Polecane posty

Gość tukjtksk
bo wiolka miała schiza, że się na nią krzywo gapią i wolała byc tyłem do drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhahahahhha
heheheh ona jest dobra;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta.
Teksty Violki xD -nieszczęścia chodza stadami -wepchnąć się między bułkę a zakąskę -jestem szczera, nigdy nie gram na dwa ognie -święta święta i po ptokach, jak to mówią. -biednemu to zawsze wiatr w plecy -co będziemy drzeć koce -będe cicho jak miś pod miotłą -stęk bzdur -pleść andruty -myśleć o niebieskich michałach -raz krowie śmierć -Ula : chcesz jagodziankę.? Viola : a z czym jest.? -tyle się narobiłam i co.? jak psem o budę -tak tak, jak z koziej trąby...no -mam duże wu (deja vu) -pączki nierozłączki bryknięcie natury xD Świetna kreacja, Socha zasługuje na nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilllyy
Łaa, kiedy Marek i Ula się wreszcie zejdą;S Coraz bardziej zaczyna mnie to denerwować xD A tak btw orientuje się ktoś, kiedy Ulka wreszcie będzie łaadna?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
ja rzadko patrzę na ten film ale ostatnio bardzo mi sie podobało...jednak ten dupek, którego Ula poznał nad tym jeziorem jst przeciez okropny:( "dwa domki w lewo...potem w lewo..a nie w prawo.."i nawet jej z bagazem nie pomógł...dobrze, ze Ula ma poczucie humoru- "Myslałam, ze to wielka osa a nie pana piła""):( a czy on w ogóle jest lekarzem, za którego sie podał jak jej robił ten zastrzyk na uczulenie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasieeeeeeeek29
Dziewczyny a co myslicie o Brzyduli w wersji niemieckiej? powiem szczerze ze calkiem niedawno zaczelam ja ogladac na Tvn7 i nawet sie wciagnęlam:) wydaje mi sie ze jest bardziej podobna do oryginału czyli wersji kolumbijskiej.Nie podoba mi sie tylko aktor grajacy ojca Lisy czyli brzyduli. Ma bardzo nieprzyjemną twarz i uzębienie;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis widzialam kawalek reklamy jakiegos odcinka-odmieniona ula!!! szok ale laska ekstra :) nie ogladac tego serialu na biezaco..czasami jakis odcinek,czesciej wlasnie jakies zapowiedzi,powiedzcie mi czy ten serial juz sie konczy jesli ula zmienila sie pięknego łabędzia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
chyba co raz ciekawiej się robi- czyzby wszyscy mieli potracic pracę??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bateryjka
narazie jest 190 odc. a wszystkich ma byc 235

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
No ona jest teraz po prostu prześliczna:) zawsze mi się wydawało, że ona wcale nie jest brzydka tylko zaniedbana...i że celowo ustylizowano ją na "brzydulę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halo halo halo halo halo
podnosze'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eedbdbbdd
widac jakim zaineresowaniem cieszyla sie Brzydula na telekamerach mam nadzieje ze beda dalsze docinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss coventry
Majka" lepsza od "BrzydUli" 26 styczeń 2010 wirtualnemedia.pl, PGrabska Najnowszy serial TVN po trzech tygodniach emisji ma lepszą oglądalność niż pokazywana rok temu w tym samym czasie "Brzydula" - Główne bohaterki seriali "Majka" i "BrzydUla" /fot. TVN W paśmie, w którym nadawana jest "Majka", TVN przegrywa jedynie z TVP1. Średnia oglądalność 15 pierwszych odcinków "Majki" wynosi około 2,76 miliony widzów. W analogicznym okresie ubiegłego roku w tym samym paśmie "BrzydUla" osiągała średnią oglądalność 2,56 mln widzów - był to czwarty miesiąc emisji serialu. Widownię "Majki" stanowią przede wszystkim kobiety oraz widzowie w wieku średnim i starsi. Pochodzą oni głównie z miast i mają wykształcenie podstawowe lub wyższe - wynika z danych telemetrycznych. "Majka" to historia 20-letniej studentki (Joanna Osyda) fotografii na ASP w Krakowie, która właśnie zdobyła stypendium na prestiżowej uczelni we Florencji. Jej plany krzyżuje niespodziewana ciąża oraz przystojny architekt (Tomasz Ciachorowski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdnsdudds
e tam pewnei z nudow ludzie te majke ogladaja a Brzyduala pozneij buila rekordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuppppppppp
Ula była najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka nie ma tego
pieprzu,który występował w Brzyduli,w Majce jest nudno,bez charakteru,nikt nie próbuje tak naprawdę grać na emocjach,a ludzie to ogladaja,bo w tym czasie nie ma nic ciekawego gdzie indziej-czyli z nudów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borubar20012
oglądam powtorki i ojejku, jaki to był zajebisty serial! mogliby zrobić dokrętkę jakąś, z dużą ilością wiolki, pshemko i w ogole. kto jeszcze ogląda powtórki brzyduli????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helenita od rodryga
A wiecie kto wspoltworzyl scenariusz? Pani Czubaszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorstwa pani Czubaszek są te wszystkie zabawne zwroty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze teraz puszczają brzydulę na tvn7 po raz enty chyba ale czy to powód aby podbijać ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×