Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość kat-ka
Ja też dziś jestem zadowolona!!!! Po pierwszym cyklu starń nic nie wyszło, ale teraz postaraliśmy się lepiej :-) Dziś po południu zrobiłam test (z Rossmana), i ku mojemu ogólnemu zadowoleniu DWIE WYRAŹNE KRECHY. Jutro z rana jadę zrobić betę, zeby mieć 100% pewność. Niesamowicie się cieszę. Pzdr Anna życzę Ci udanego wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Kat-ka i gratulacje, leć na bete i daj znać. Ja właśnie się pakuję. mam nadzieję, że wszystko z "poczwarką" będzie ok, będę na siebie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kat-Ka i AnnaDh gratulacje.. Teraz uwazajcie na siebie bo poczatki najgorsze. U mnie jest spokoj. Byłam dwa dni temu na usg, z dzidzia wsio wporzadku. Mimo ze to dopiero (albo juz:)) 15 tydzien doktorek mi powiedzial ze bedzie dziewczynka :) zawsze chcialam miec pierwsza córcie, ale jak byl by chlopak to tez bym sie cieszyla, najwazniejsze zeby bylo zdrowiutkie. Z tymi prognozami to na dystans biore, bo szwagierce mojej siosrty do 5 miesiaca mowil lekarz ze bedzie chlopak, a potem sie okazalo ze dziewczynka. Takze roznie bywa. Co by nie bylo bede sie cieszyc :) Nastka a co tam u Ciebie? Mam nadzieje ze wszystko wporzadku. Pozdrowionka dla wszystkich i owocnych staran dla dziewczyn które dalej walcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnnaDH takie pocieszenie Ci male dam. Moja siorka dwa lata temu w dzien wylotu do tunezji dowiedziala sie ze bedzie miala dzidziusia. Poleciala. Lekarz przed wylotem mowil jej zeby nadzieji sobie nie robila, bo plamila. Potem cale dwa tygodnie plamienia tam, ale brala duphaston. Przyleciala, poszla do toalety, krew jej siupla i to konkretnie. Juz stwierdzila ze po wszystkim. No ale... Młody byl silniejszy :)Teraz lata sobie ponad roczny Wojtus :) Takze oszczedzaj sie ,ale i pokorzystaj troszke z urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat-ka
Zrobiłam betę wynik: 2468 :-) CZYLI JESTEM W CIĄŻY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinalinka
Anna nic się nie martw :) Ja jestem a raczej byłam stewardessą i nim dowiedziałam się że jestem w ciąży 3 tyg latałam dwa loty łączone dziennie (czyli jakieś 50 startów i lądowań) a mój synek jest cały i zdrowy i ma już 3 latka! Jednak na wiadomość o ciąży całkowicie odsunięto mnie od lotów . Firma nie chce ryzykować procesu. A i moje kochane GRATULACJE!!!! Ciesze się z Wami naprawdę ,ale to łączona radość i smutek że ja już 13 cykl i nic......................................,chciałabym to zmienić ale nie potrafię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat-ka
Karolinalinka Życzę Ci powodzenia!!!!!!!!!! Trzymam kciuki z całych sił, żeby Ci się udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat-ka
Cześć Dziewczyny. Jak tam Wasze dzidzi albo starania o nie. Ja byłam u lekarza. Ciąża potwierdzona 6-7 tydzień. AnnaDH Jak się czujesz? U mnie ciągłe nudności (nie poranne, ale od ranado wieczora), źle reaguję na wszystkie zapachy i nie mam kompletnie sił na cokolwiek.Ale cóź- przemęczę się jakoś :-) Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. wczoraj wróciłam. podróż niesamowita. ale do rzeczy kat-ka gratuluję!!! z samopoczuciem to sama nie wiem jak jest. przez ostatni tydzień nic nie mogłam jeść tylko bułeczka z masełkiem, ale tłumaczę sobie tym, że zmiana klimatu jedzenia itd. dziś z jedzeniem jest już ok. (własnie wcinam kanapkę z pasztetem i pomidorem) ale towarzyszą mi inne "dolegliwości" bolące piersi, dużo białego śluzu, zachcianki. w poniedziałek idę do lekarza i dam znać czy z "poczwarką" wszystko ok.(tak z mężem nazywamy swoje maleństwo ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. mialam napisac dopiero jak starania zakoncza sie sukcesem, ale tak sie porobilo, iz musze sie podzielic z wami moim problemem. w poprzednim cyklu mialam brac duphatson od 20 dc przez 8 dni. Po zakonczeniu tabletek 3 dni wczesniej dostalam @. to bylo 23 sierpnia. Od poniedzialku zaczely mnie bolec sutki a wczoraj popoludniu zaczelam troche plamic, wieczorem spokoj a dzis znowu. nie wiem co o tym myslec, do lekarza nie umiem sie dodzwonic.mam nadzieje ze jeszcze ktos czyta to forum:)aha temp. mialam rano 37 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat-ka
Dziambelek. Ja czytam forum, ale niestetynie pomogę :-( Może są tu jakieś bardziej doświadczone dziewczyny. Też biorę duphaston, bo w 8tc miałam plamienie i dostałam te leki, zeby nie poronić. Leżę, staram się jak najmniej chodzić, nic nie dźwigam, itd. Mam nadz, że będzie dobrze. Dziś miałam usg i wydaje się, że jest ok. Powodzenia Dziambelek! Najlepiej zgłoś się do lekarza, bo w sumie każdy przypadek jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziambelek jesli cykl masz co 28 dni to by wypadało ze 5 września była owulacja, na test ciążowy jest zdecydowanie za wcześnie bo napewno moze wyjsc negatywny ja zrobiłam chyba po tygodniu od owulacji i co prawda byla widoczna druga ale leeeeeciutko. Kochana mierz sobie temperature codziennie mnie o kazdej porze dnia wychodziło 37-38 stopni albo 36,9.... jesli tempka nie spadnie przez jakis tydzien to zrob sobie test czy bete:) Test jest tanszy:) A powiem wam szczerze że jak zrobiłam test Quick Vue czy jak to sie tam pisze BO TEN JEDEN POKAZUJE CIĄŻE BARDZO WCZEŚNIE!!:) Naprawde polecam..... wiec jak zrobiłam to on pokazał mi ciąze a beta zrobiona iles dni po tym pierwszym tescie nie wyszła ( a dodam robiona w najlpeszej prywatnej klinice w Łodzi)...:) wiec ja trzymam mocniutko kciuki!!!:) I w ogóle polecam stronke http://viggo.pl/dni-plodne/ korzystałam z niej w czasie starań:)....ja zblizam sie do wielkiego dnia:) co prawd dopiero 34 tydzien ale powiem wam ze chyba wyjdzie przed terminem bo bóle.....są dosc czeste i mocne no i chyba czop odchodzi:)i ból krocza i co godzina siusiu :)) hehehe DZIAMBELKU KOCHANIE TRZYMAM KCIUKI PISZ KONIECZNIE!!!:) Ja cały czas podglądam czy ktos pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa dziambelek bierz albo duphaston albo luteina tymbardziej teraz kiedy jestes po owulacji!!!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziambelek w sumie to dzis masz jeszcze dni płodne to moze warto tak zapobiegawczo:D:) Ja tak zrobiłam .....zapobiegawczo:D i wyszło hehe;) Kochana 3mam kciuki!! przepraszam za tyle wątkow ale co mi sie cos przypomni to pisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki fajnie ze odpisalyscie.nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo nie powinno sie leków brac bez ustaleń lekarza ale po tym plamieniu wzielam duphatson..chcialam zaciagnac meza zapobiegawczo ale on sie boi zeby nic zlego mnie nie zrobic;/kat-ka uwazaj na siebie bo wiadomo poczatki sa jedne z trudniejszych czasów ciążowych, ale bedzie dobrze. Nastka myslalam ostatnio o Tobie, ze to wlasnie juz TEN czas sie zbliza!super!!życze Ci jak najpiekniekszego, naj mniej bólowego rozwiazania i zeby maleństwo było zdrowe!Ja odczekam jeszcze tydzien i dopiero zatestuje. Jakie by to było wtedy szczescie bo akurat będziemy miec 2 rocznice slubu..piekniejszegoo prezentu nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinalinka
Halo dziewczyny:) Dziambelek trzymam kciuki! U mnie nadal w brzuchu nikt nie zamieszkał:( A w tym cyklu owu była z jajnika z torbielą endo więc napewno znowu nici.A od następnego cyklu czeka mnie antykoncepcja na wyciszenie endo i znowu stymulacja..Ehhhh ciężko mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata12312
Hej dziewczyny to znów ja :)) Chciałam Wam napisać ze udało mi sie ;)) bede miala dzidziusia ale jeszcze musze wszystko potwierdzic u lekarza bo jak narazie zrobilam 4 testy ciazowe i wszystkie wyszly pozytywne mam nadzije ze wszystko bedzie dobrze. nie sadzilam ze tak szybko sie uda od nieudanej próby ale jednak wiara czyni cuda ;) zycze i Wam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat-ka
Gratulacje!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinalinka
Beata to cudna wiadomość! gratuluję szczęścia i miłych 9 miesięcy!:) A u mnie dziewczyny znowu lipa bo owu była z jajnika z torbielą a do tego dziś mi temp. spadła więc @ dziś lub jutro mnie nawiedzi..Tak mi smutno..:( I proszę nie zrozumcie mnie źle bo ja naprawdę cieszę się Waszym szczęściem ale....chyba tu nie pasuje........Przeniosę się chyba na forum dla nie płodnych a nie starających.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12312 gratulacje!!karolinalinka nie zostawiaj nas!!u mnie tez nie jest dobrze.dalej krwawię, dzisiaj jest juz tydzien:(piersi mnie juz nie bola, temp dalej mam 37,1. dzwonilam do gina w piątek to stwierdzil ze to normalne ze mi estradiol spada czy cos w tym stylu.brzuch mnie pobolewa..nie wiem ile to jeszcze bedzie trwalo...czy my chcemy az tak wiele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinalinka
Dziambelek a bierzesz jakiś progesteron?? może większe dawki Ci potrzeba!! Walcz kochana , walcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bralam w poprzednim cyklu, pozniej w zeszlym tygodniu przez trzy dni (jak zaczelo sie to krwawienie bo sie przestraszylam ze cos nie tak sie dzieje)duphaston.dalej go brac?ja nawet na kolanach do Częstochowy moge isc:Pjakby to pomoglo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinalinka
Kochana ja cała ciąże brałam luteinę i nospę forte!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzaimbelek PROGESTERON!!!!!!! mnie to uratowało pierwszą ciąże luteina podjęzykowa jest ponoć nawet lepsza niz duphaston choc i to i to progesteron ale bierz go koniecznie!!!!! dziwne .....bardzo dziwne to co lekrz mowił jak plamienie moze byc normalne?? TO SYGNALIZUJE ZAGROZONA CIĄŻE i nie jest normalne mnie lekarka moja ktora i teraz obecnie pomogła zajsc i prowadzi tę ciąże wtedy kazała lezec LEŻEC LEŻEC!!! i progesteron 2 razy dziennie napewno o ile dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kat-ka
Plamienie na pewno nie jest normalne i każdy odpowiedzialny lekarz to powie. Ja też dostałam duphaston i nakaz leżenia. Poza tym oczywiście zero noszenia (nawet zakupów). Ale coż mam nadzieję, że ten czas szybko zleci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane wzielam sobie wasze rady do serca i zażyłam tabletkę.na obecny czas nie krwawię!dzieki sloneczka za odpowiedzi. chcialabym zobaczyc te upragnione dwie krechy. a jak Wasze samopoczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinalinka
Dziambelek zobaczysz je zobaczysz...tak jak my wszystkie mam nadzieję!:0 A u mnie okres od wczoraj i taki mam nastrój że nie gadam z M od wczoraj....same wiecie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!ja czekam teraz na @testu nie robie bo szkoda nerwow. Brzuch mnie ciagle pobolewa, tak to bez objawow. dzis mamy rocznice slubu,niestety bez wymarzonego prezentu. wracam do wiesiolka. Dajemy sobie czas do konca roku jak sie nie uda to decydujemy sie na inseminacje.nasturcsja jak sie trzymasz? reszta dziewczyn dzialacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinalinka
Ja w tym cyklu wiesiołek i castangus. Inne wspomagacze na razie poszły w kąt. Wybieram się jutro na konsultacje do innego gina w sprawie ew. kolejnej laparo na moją torbiel. I może po tym zabiegu znowu coś będę działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×