Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Czesc dziewczynki. To znowu ja :) Płtora roku prawie sie nieodzywalam.. Z sentymentu postanowilam tu znowu zaglądnąc:) Jak tam dziewczęta która w równym czasie ze mna sie staraly???? Mam nadzieje ze dobrze!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ze Wam sie wkoncu udało !!! Ja za niedlugo chyba będę walczyc o drugie. Tylko sądzę ze tym razem łatwo nie bedzie. Znowu mnie problemy hormonalne dopadły. Moze nie na wynikach ale na objawach. Do tego od 1,5 roku prawie nie karmie,a przy scicsnieciu piersi leci mi mleko :) W weekend ide zrobic sobie badania. Zaczne od prolaktyny, bo ta mi najbardziej podejrzana wyglada :) Niech no sie ktos odezwie, niech to forum nie umrze smiercia naturalna ,bo naprawde fajny klimat na nim był i mimo smutku ktory tu przelawalysmy wspolnie to jednak milo sie to wszystko czytalo, bo widzialysmy ze same nie jestesmy. Prosze sie odezwac :))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martO
miesiąc po moim poście zaszłąm w ciążę. teraz jestem w 7 miesiącu i wszystko przebiega prawidłowo. Jedyne co wprowadziłam dodatkowo w marcu to siemie lniane które zczęłam pić rano i w kolejnym cyklu były juz 2 kreseczki (może pomogło na śluz) tak więc z polipem endometrium, torbiela jajnika i stresem można zajść w ciążę. Pozdrawiam i zyczę szczęscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×