Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ShakedDrinked

Dziewczyna nie chce się ze mną kochać

Polecane posty

Gość ShakedDrinked

Bo się odchudza. Nigdy nie była kruszynką, ale taka mi się spodobała i taką ją pokochałem. W trakcie naszego związku trochę może przytyła, ale nie robiło mi to różnicy. A ona tymczasem ostatnio sobie ubzdurała, że jest oblesnym grubasem i zaczęła się odchudzać. Zdaje się, że wtedy trochę za słabo protestowałem i ona uznała, że się zgadzam ze słowami o "obleśnym grubasie". A ja tylko pomyślałem, że jak koniecznie chce, to niech trochę zrzuci dla zdrowia i samopoczucia. Ale ona zdecydowała, że więcej mi się w takim stanie nago nie pokaże i nie uprawiamy seksu! Odchudza się tak już od miesiąca i chyba przesadza. Ćwiczy, trzyma dietę, faktycznie schudła, codziennie ją zapewniam, że wgląda pięknie i zgrabnie, ale ona ma mnie gdzieś. Jak próbuję ją rozbierać, to mówi, że jeszcze nie, że jeszcze trochę musi nad sobą popracować albo się obraża, bo ona teraz nie ma siły na takie bzdury. Nosz bzdury...?? Co ja mam jej powiedzieć? Nawet mówiłem, że seks spala dużo kalorii, ale mnie olała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalaal
nie wiem ..heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobilas
ales ty glupi. ona nie ma obowiazku sie z toba kochac debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShakedDrinked
Jesteśmy w związku, to chyba normalne, że uprawiamy seks? A raczej nienormalne jest, że nie uprawiamy;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaaaaaaaarijaaa
hm wiesz kobiety sa wrazliwe i czasem jak sobie cos wmowia;/ popatrz na to z tej strony, ze jakbys nie mial dziewczyny teraz?tez nie mialbys sexu..bez tego mozna zyc..to przeciez nei potrwa dlugo..albo znajdz z nia jakis kompromis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porozmawiaj z nią spokojnie i poważnie jeszcze. Powiedz, że ją kochasz i w Twoich oczach zawsze była i jest piękna, że nie zalezy Ci jedynie na jej wyglądzie, również na tym jaka jest i, że pragniesz jej bliskości tak jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×