Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabeczkaaaaaaaaaaaaa

zdecydowalibyscie sie na moim miejscu na seks z nieznajomym?

Polecane posty

Gość zabeczkaaaaaaaaaaaaa

wiem ze dosc glupie pytanie ale juz mi zaczyna przeszkadzac moje dziewictwo w wieku 26lat!!! 😭 ludzie w tym wieku zakladaja rodziny a ja tkwie w tym "nienaruszonym stanie" jaki jest sens czekania? moze sie nigdy nie doczekac zalamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zamiast się użalać wyjdź do ludzi i poznaj kogoś a poza tym nie pisze ci na czole że jesteś dziewicą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtym wiek tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo nie jestem głupia
pamietaj o HIV , chorobach wenerycznych i innych świnstwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaaaaaaaaa
wiec bede zyc jako wieczna dziewica:O super juz widze jak afcet zareaguje jak jakis sie znajdzie bedzie uciekal jak najdalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak jakis sie znajdzie bedzie uciekal jak najdalej" to będzie oznaczało że jest idiotą lub dużym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaaaaaaaaa
watpie zeby sie cieszyc bo nie ma z czego zaden facet dosw seksualnie nie uzna tego za plus i jescze w tym wieku co innego jak sie ma nascie lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zaden facet dosw seksualnie nie uzna tego za plus" Dziewictwa w takim wieku nie uznaję jako coś co "skreśla" kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaaaaaaaaa
a mi sie wydaje ze to dziala na minus:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jakiś czas jakiś sfrustrowany facet zakłada temat "szukam kobiety" czy coś w tym stylu - poszukaj i może się umówicie? Może nie będzie on taki wybredny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaaaaaaaaa
jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamany tatus
ja cnote stracilem w wieku 37 lat ;( zona zlapala mnie na dwojle dzieci . . teraz zostawila naz i hula z kochankiem . . a ja pielichy, pranie, gotowanie i zakupy ;( czuje sie oczukany ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaaaaaaaaa
ale u was facetow nie widac ze sie traci cnote u nas jest bol i krew nawet juz mam mysli aby nie mowic jak do zcegos dojdzie bo bede wysmiana:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabeczkaaaaaaaaaaaaa jeśli facet ciebie wyśmieje to będzie znaczyło że nie masz co z takim robić i uciekaj od takiego natychmiast (bo prawdopodobnie będzie z tobą tylko dla seksu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że jedyne wyjście to skontaktować się z prawiczkiem i kropka... o ile nie miałaś doświadczeń z seksem oralnym, analnym, pettingiem, myślami o seksie jakimkolwiek, i że nigdy żaden facet się o Ciebie nie otarł... jeśli tak to będzie szczęśliwy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu bym wynajela pana z agencji :) Nastepnym razem juz ty bedziesz wybierac :) Sex ( a zwlaszcza ten pierwszy raz) bardzo dowartosciowuje kobiete, jesli jest przeprowadzony fachowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczony jestem
że można znalezc jeszcze dojrzała dziewice i pół życia oddałbym by mieć ja za żone także nie przejmuj sie napewno trafisz na faceta o takich marzeniach jak moje .pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczulinda - coś kręcisz, albo prawdy nie mówisz. :P Zapytam inaczej - czy doszło u Ciebie do penetracji (stosunku)? Mam na myśli \"dowcipny\" stosunek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawodowa Docinaczka P
no pewnie niech cie w koncu ktos wyrucha :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie rozumiem nawet
dziewictwo w pewnym wieku zaczyna uwierac . Z takim zupełnie nieznajomym nie ryzykowalabym pierwszego razu . Rozejrzyj sie , może jakis twój znjomy by sie do tego nadał . Pierwszy raz jest ważny dla kobiety , poza tym roznie możesz go przeżyc . Ja nie mowie o bolu , u mnie np nie bylo ani bolu ani krwawienia. Ale chcialam , żeby mnie ktoś przytulił ,,po,, ....no i tak sie stalo . Bliskośc w takiej chwili jest wazna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaaaaaaaaa
no wlasnie uwiera:( z jednej strony chcialabyma z drugiej nie wiem czy dalabym rade z nieznajomym:( czuje sie jak dinozaur:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj tutaj już nie raz były tematy o tym że dziewczyna żałuje że straciła dziewictwo i nie poczekała na tego odpowiedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczulinda - pytam, bo chciałbym wiedzieć (ciekawski jestem, a co?). :) A ta sprawa z kolegą z pracy, to nie on Cię olał, tylko Ty sobie wymyśliłaś coś w swojej biednej główce. Jesteście parą (w związku)? Kiedykolwiek była mowa o związku? Czy on Ci cokolwiek deklarował? NIE!!! To Twoja chora psychika sobie to wszystko wymyśliła. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisilyyyy
do autorki: ja sobie nie wyobrazam rozlozyc nog przed nieznajomym zastanow sie nad tym dziewczyno o co ci chodzi jak chcesz sie tylko tego pozbyc to zrob to ale jaki w tym sens? CO potem? jak sie bedziesz z tym czula? sa dziecwzyny co tak robia ale TY raczej nie jestes taka skoro dotychczas tego nie zrobilas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwilka.....czy naprawde przeszkdaza ci samo dziewoctow czy zwyczajnie brakuje ci seksu.....bo to sa wie odmienne sprawy, a co do czekania, warto poczekać, wiem za latwo sie mówi ale nie rob tego z kimś przypadkowym tylko z tym z ktorym bedziesz chciala zostac do konca zycia :-) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×