Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mental masturbation

Ubrałam się

Polecane posty

Tak sobie myślę..Za godzine ide na tą impreze co mnie kumpela wyciąga. Założyłam normalne dżinsy i zwykłą bluzkę z długim rękawem. nie idę nikogo podrywać :O ale gryzie mnie to,że tam będa laski które sa bardziej odkryte niż zakryte:O W sumie nie powinnam się przejmować :O a jednakk A Wy się przejmujecie takimi rzeczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale idź tak jak jesteś. gdybyś za bardzo się starała to impreza będzie głupia, a jeżeli idziesz ubrana zwykle to będie fajnie. to się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale napewno beą laski typu króciutka kiecka i goły pępek w 15 stopniowy mrózzzzzz Generalnie dobrze się czuję tak jak jest, tyle, ze tam jest selekcja i moga mnie nie wpuścić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mental masturbation ty ubieraj się dla siebie a nie tak aby faceci latali za tobą tylko po to aby ciebie przelecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan- :) no tak, nie idę tam,z ęby mnie "przeleciano" heh. Swoją drogą...taki facet to chyba prędzej zapamięta dziewczynę ubraną normalnie niż setki z gołymi nerami? :O heh. No nie wiem nie wiem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
Ja sie zawsze ubieram sexy, no ale bez przesady. Lubie miniowki i obcasy, nosze je w sumie nawet na codzien, to zawsze robi wrazenie :) Najwazniejsze ubrac sie tak, zeby sie dobrze czuc, jesli lepiej sie czujesz w dzinsach to wloz dzinsy, a jak bedziesz sie czula jak szara mysz to bardziej sie wystroj, ja polecam szpilki, w nich zawsze czuje sie kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennaaa
Ja tez ubieram dzinsy i bluzke z dlugim rekawem. Do tego wysokie obcasy, dlugie kolczyki, i mocny makijaz, ala przydymione oko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksennaaa
podszywaczom dziekujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się takimi rzeczami NIGDY nie przejmuję... :D najczęściej ide w dżinsach i bluzce na ramiążkach lub krótki rękawek i wali mnie to czy są tam laski pół nagie czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o buty to ide w trampkach albo w balerinach. Mi musi być wygodnie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie obiecana relacja z tej super impry? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×