Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Seennaa

teśc natręt do mnie podbija ...

Polecane posty

dokładnie tak .. i mam z tym problem, no bo jak mozna do żony własnego syna startować ? to jest okropne , jak tylko mój mąz zniknie z zasiegu wzroku mojego teścia, to zaczyna sie .. zaczynają się te wszystkie jego spojrzenia, usmieszki, durne słowa woebc mnie .... ciągle tylko słyszę jakie to szczęście ma mój mąz , iż ma mnie (to oficjalnie mowi mój teśc przy wszystkich), a gdy tj np dzis zaosatniemy przypadkiem sam na sam , nawet na mała chwilę, to on zaraz do mnie z przeróznymi tekstami wyskakuje .. kurwica mnie bierze jak go słyszę, że jestem taka piekna, taka cudowna, że mam wspaniałe duże piersi, że on mi zapłaci, żebym tylko zostala jego .. :( normalnie juz nie mogę, stanowczo mówię, żeby tak się do mnie nie zwracał, tak na mnie nie patrzył, ale to nic nie zmienia .. ech ... nie daję juz rady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze Ci niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce iśc ze mną do łózka .. o tym ciągle mi pprawi, gdy jestesmy sami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz nie wierzyć, nikt ci tego nie zabroni, lecz niestety jest to fakt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kssawery
To powtórz jego słowa przy mężu co Ci teśc zaproponował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Jej wierze sam znalem takiego tescia bylem nawet przy tym jak ow tesc dostal w pysk od syna ktory sie dowiedzial :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstretna swinia ....jezeli jest bezposredni powiedz mu na osobnosci zeby sie odpierdolil... bo wszystko powiesz jego zonie i synowi... postaraj sie o jakis dowod..... nagranie czy cos takiego....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałam dzisiaj męzowi .. i ... i nic .. nie to, że mi nie uwierzył, tylko nie chce w to ingerować :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezlego masz widze meza :o ze daje takie przyzwolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chju.. ależ mówiłam mu .. mówiłam i to dosyc dosadnie, lecz jak widać to nic dla niego nie znaczy, ponieważ dzisiaj znowu usłyszałam propozycje łózkowa tym razem nawet za pieniądze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może cie obydwoje
sprawdzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman ... no własnie.. niezły mąż ..zamiast mi pomóc, mozna powiedzieć, że odwraca się plecami, i zostawia mnie samą w bardzo niezręcznej i irytującej dla mnie sytuacji :< a teściowej już mówiłam, powiedziała, żebym go olała, bo ten typ tak ma ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziękuje bardzo za takie sprawdzanie .. naprawdę .. i żądnej nie życzę takich sytuacji .. nic przyjemnego w tym nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chju .. niestey jeszcze przez 2 tygodnie będę się z nim widziała codziennie .. a potem jak najrzadziej będę się starała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie mieszkamy razem, w tej chwili pomaga mi tzn nam w remoncie naszego nowego domu, więc 2 tyg nerwówki z pewnością muszę znieść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuje ograniczyc widzenia z tesciem do minimum w wielkanoc i Boze Narodzenie jak juz :classic_cool: a na imieniny kupic mu gumowa lalke i wyslac przekazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obraz sie .... ale ten twoj facet..... jego reakcja mi sie wcale nie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
a nie możesz trochę pogrozić mężowi?? powiedz mu, że albo pogada z ojcem albo Ty się wyprowadzasz na te dwa tyg, bo nie dajesz rady. A teściowi powiedz, że nic z tego nie będzie bo się brzydzisz starych dziadów - może mu się zrobi głupio. A i nagrać tego by nie zaszkodziło, możesz mu potem powiedzieć, że pójdziesz z tym na policje - kto wie, może jest na to jakiś paragraf? nękanie? nakłanianie do prostytucji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam się o co obrazać... mi także nie bardzo, lecz nie zmuszę go do niczego .. tak, ja nawet wświęta bym nie chciała, lecz ja niewiele mogę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuje ograniczyc widzenia do maximum czyli zadnych widzen ... taka swinia nie nalezala by do mojej rodziny.... a twojemu chlopu naleza sie baty ....sorry ale jaka masz w nim ochrone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram... wyprowadz sie do kolezanki rodziny ..... apotem szlaban... tej swini....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teśc usłyszał już ode mnie tyle przykrych niemiłych i okropnych słow, iz ja na jego miejscu wstydziłabym sie pokazywac, ale żadnego skutku te moje słowa nie odniosły .. może z tym nagraniem to jest wyjście .. a co do męża.. hmm.. naprawdę nie rozumiem jego braku zainteresowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zdziel go po pysku przy nastepnej okazji na dwa tygodnie powinien zbastowac zapedy po mocnym lisciu na polika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
albo z drugiej strony - zrób mężowi awanturę, powiedz mu, że widocznie już Cię nie kocha skoro nie przejmuje się docinkami swojego ojca, że Cie nie szanuje skoro pozwala innym Cię obrażać i jeszcze na koniec najlepiej się rozpłacz - może to go ruszy :) no i koniecznie wyprowadź się na te dwa tyg. A teść będzie przez ten czas u Was nocował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i tak, wezmę córcie i wyjadę na te chociaż dwa tygodnie.. dokąd kolwiek, może wtedy moj mąz zrozumie cokolwiek, może dotrze do niego, to co mu mówiłam ... jego brak reakcji ... ech .. może kiedys ulegnie zmianie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nagraj go i spadaj stamtad.... jestes uzalezniona finansowo od tej "rodzinki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
no nieeeeee, macie dziecko i Twój mąż tak się zachowuje? myślałam, że może jesteście z 3 miesiące po ślubie :o o fuck :o teraz nie wiem, czego bardziej Ci współczuć, namolnego teścia, czy takiego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×