Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionamlodamama

gorączka nie waidomo z czego

Polecane posty

Gość zmartwionamlodamama

dzisiaj rano nasza mala poltoroczna coreczka obudzila sie cala rozpalona ,narazie nie ma ni kataru ani kaszlu nic ,nie jest markotna nawet ...zastanwiamy sie czemu ma goraczke ,moze zabki ,powinnam dac jej jakis srodek na zbicie goraczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inek
podaj!!nawet jak to tylko ząbki to po co ma chodzić z gorączką, później poobserwuj czy coś ja nie pobiera jakies przeziebinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 5latek też ma temperaturę, wczoraj miał 39.5, nie jest przeziębiony, więc też się zastanawiam od czego. 2 tyg wcześniej też miał temperaturę 39 przez cały tydzień, leki na obniżenie temp.nie bardzo pomagały, więc otrzymał antybiotyk, a od wczoraj znów wysoka temperatura :( autorko Twoja córeczka może ząbkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwionamlodamama
kolorowy kapelusz tak zabkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

U mnie używamy w domu od Geratherm modelu Classic w szklanej formie, z bezpieczną substancją w środku. Dla mnie i męża oczywiście to najlepsza opcja, ale wiem również że w przypadku dziecka praktycznie niemożliwe jest, żeby takim termometrem zrobić pomiar.a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkk

Z mężem korzystaliśmy z tradycyjnego szklanego termometru, ale jak pojawiło się dziecko to okazało się, że jego przypadku taki termometr się nie sprawdzi i zdecydowaliśmy się na BabyTemp. Produkt od Sanity u nas się dobrze sprawdza, możemy innym go polecić.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda
Dnia 12.09.2019 o 14:21, Gość majkkk napisał:

Z mężem korzystaliśmy z tradycyjnego szklanego termometru, ale jak pojawiło się dziecko to okazało się, że jego przypadku taki termometr się nie sprawdzi i zdecydowaliśmy się na BabyTemp. Produkt od Sanity u nas się dobrze sprawdza, możemy innym go polecić.

 

Swietny termometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Osobiście wiedzy o termometrach bezdotykowych większej nie mam więc kierowałam się tym co znalazłam w sieci i dlatego kupowałam model Fast Temp od Sanity, mam nadzieje, że w praktyce będzie się dobrze sprawdzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×