Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żeeenadaaaa

Wczoraj pierwszy raz miałam sex analny i...

Polecane posty

Dziw mu sie..po slubie i np takiej wpadce tez wyjdzie i wroci za dwa dni..przeciez to jest glupota.Mężczyzni albo akceptują swoja kobiete w calosci albo nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeeenadaaaa
swoje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę współczuje...ale z 2 strony chciałabys byc na jego miejscu???moze go obrzydziłas ja nie wiem jakbym po takim zdarzeniu patrzyła na mojego partnera nie wiem czy miałabym ochote na sex:/ ale tez nie mowie ze moze bym jakos to zapomniała nie zazdroszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może tak a nie uwazasz,że samp powinien dojsc do wniosku,że to jednak on za bardzo naciskal i dllatego się tak stalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ładne dziewczyny
prysznic używa się odkręcając głowicę i wtykając wąż w dupsko wtedy woda pod ciśnieniem rozrywa jelito i mamy po sprawie gdyż zamiast seksu analnego mamy operację zaszycia odbytu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy faceci nawet nie chca myslec o tym ze ich dziewczyny puszczaja bąki bo ich to brzydzi mysla ze kobieta jest ta lepsza a co dopiero kupa:/niby normalna rzecz a jednak:/ nie wiadomo co im tam w tej glowie siedfzi jedno jest pewne nie chcicałabym byc na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ładne dziewczyny
przecież ładne kobiety nie robią kupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest fizjologia czlowieka..przeciez nie specjjalnie autorka to zrobila,nie robi tez tego notorycznie,a jezeli sa ze soba 2 lata i maja do siebie zaufanie to nie powinno to byc powodem obrazenia sie z jego strony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ładne dziewczyny
jak ładna kobieta się wypróżnia to wyskakują czekoladki o zapachu wanilii i kształcie pralinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeeenadaaaa
zadzwoniłam do niego rano i nie odebrał, chciał rozmawiać to oddzwoniłby. Teraz sama żałuję że dałam się na to namówić i mam za swoje.Poczekam, może mu przejdzie (mam nadzieję) i zadzwoni lub przyjedzie, jeśli nie to jutro raz do niego zadzwonię a jak nie odbierze to wszystko będzie jasne :-o Dziękuję za pocieszenie. Kurcze gdybym wiedziała że tak sie stanie w życiu bym się na to nie zgodziła :-( Idę się z tym przespać. Dobranoc wszystkim i jeszcze raz dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz mu powiedziec ze to była kaszanka schowana w pochwie zeby były lepsze doznania tylko ci wyleciała:D:D:D??????????????i wygladało to jak kupa:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anq
jezeli cala sytuacja o prawda to zlej kolesia. debil i tyle. i nie dzwon pierwsza i nie przepraszaj bo i za co? To on powinien zadzwonic i przeprosic za niedojrzale zachowanie...a swoja droga zanim komus dasz dupy upewnij sie ze jest tego wart bo albo jestes frajeka i wiedzac ze twoj facet to idiota dalas sie namowic...albo oszukiwalas sie ze go znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martunia wiem jacy są faceci...dziwni,ale przeciez w malzenstwie nie jedno sie komus moze zdarzyc,kiedy bede imiala zatrucie i nie daj Boże zerzygam sie w innym miejscu niz w wc to nie wyobrazam sobie mojego malzonka wychodzącego z naburmuszoną miną z domu... Moze autorka miala biegunke,on wepchnął jej kut*** i się stalo,mimo ze go to brzydzi to powinien zachowac jakis poziom i podejsc do tego bardziej ludzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeeenadaaaa
przepraszam za błędy w ostatnim poście ale jestem już zmęczona. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ładne dziewczyny
no i proszę temat o kupie a zaraz będzie trzecia strona ! Jak seks analny to należy kupić sobie dużą gruszkę i zafundować conajmniej trzy lewatywy pod rząd , w takim wypadku jelito powinno być w miarę czyste i bez niespodzianek za zakrętem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to dla mnie to prowakacja. Ale jeśli nie to przepraszam ale czy autorka nie czuła, ze jej sie za przeproszeniem chce srac? Poza tym ona nie miałą ochoty na ten rodzaj seksu, nie była przekonana do tego więc robić tego nie powinna. No, ale cóż stało sie. Dziwne, że tyle z nim byłaś a on wyszedł bo owszem mógł byc w szoku ale tak czy siak odezwać sie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziulka masz racje zgadzam sie z toba w 100% ja poprostu mysle ze faceci to sobie mysla ze my nie robimy kupy nie bekamy bakow nie puszczamy itd. a przeciez to normalne!!widocznie sa niedojrzali a przeciez w zyciu roznie bywa czasami 1 zachoruje bardzo powaznie i co pampersa żonie czy męzowi wspołmałzonek nie zmieni???bo sie przydzi??to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do oczywiscie ja nigdy lewatywy nie robilam i niespodzianek nie mialam...dopiero w ciazy mi sie przytrafilo i przez to "doznanie" zrezygnowalam z sexu analnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ładne dziewczyny
przecież kobieta nie robi kupy tylko sika ! to wie każdy facet :D tylko grube stare baby robią kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ładne dziewczyny
aby odbyt był czysty trzeba zrobić lewatywę , wystarczy sobie wsadzić palca w dupę aby dowiedzieć się ze odbyt czysty nie jest nawet 10h po sraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile facet autorki miał lat ale jakby byl w odpowiednim wieku na takie zabawy to by poczytal na ten temat i powiedzial jej co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martunia narzeczony jeszcze,poprostu zdjął przescieradlo i wrzucil do prania,,,podobnie zrobil jak zlalam sie u niego w domu w lozko no ale to byla wina alkoholu,na szczescie mam faceta bardzo wyrozumialego :P Ale jzeli chodzi o perwersje typu scat czy pissing to jest to wykluczone wiec prosze go nie oczerniac i nie pisac,że to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ładne dziewczyny
fajny kolo co nic nie mówi jak mu się dziewczyna zerżnie do wyra :) zwłaszcza że szczyny przedostają się do materaca i wszystko pachnie moczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×