Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żeeenadaaaa

Wczoraj pierwszy raz miałam sex analny i...

Polecane posty

Gość oczywiście że ładne dziewczyny
przepraszam za te niesmaczne teksty ale taka jest prawda , ujęcie tego dosłownie obrazuje tragizm zaistniałej sytuacji , ja osobiście nie dopuściłbym do tego aby mi się dziewczyna uwaliła na miękko tj . do zaniku świadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo mieszkanie wynajmowane,teraz mieszkamy na swoim i jest to nasza sprawa ... Przynajmniej zachowal jakas cząstke czlowieczenstwa ii umie zachowac sie w stosunku do swojej dziewczyny,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiesz jaka byla sytuacja,po pierwsze bylo to raz jak wspomnialam a ze wypilam piwo,lampke wina i lyk wodki to padlam i raczejj z pomieszani alkoholi a nie z samej ilosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że ładne dziewczyny
jedyne co wiem a raczej co mogę wyciągnąć z tej opowiastki to morał : nie zapraszaj dziewczyny do łózka jeśli piła piwo, ew nie pozwól jej pić czegoś innego niż piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juedhjcuhdsui
madziulka popieram trafiłaś na normalnego faceta. Ja cierpiałam na przewlekłe zapalenie pęcherza moczowego i dwa razy w nocy niestety nie zdążyłam do toalety i też nie usłyszałam przykrych słów. Jesteśmy tylko ludźmi, nasze ciała nie są doskonałe ja nie widzę w tym powodu do rozstania a jeśli tak to po co mi taka miłość, która nie jest wyrozumiała, przecież nikt nie robi tego celowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mnie nie zaprosil,mialam wakacje i mieszkalam u niego..a z tym mieszaniem alkoholi masz racje,jeszcze nigdy nie zdarrzylo mi sie cos takiego,a lekow tez zadnych nie bralam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykre
wy naprawde nie macie w zyciu nic innego do roboty niz pisanie na takie idiotyczne tematy na forum internetowym? szczery komentarz: nigdy bym sie nawet nie spotkal z kims kto ma tak plytkie zycie zeby tu sie produkowac, pozdrawiam "inteligentne" panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jest to jeden z nielicznych wątkow w ktorych kobieta ma naprawde sensowny problem i nie uwazamże jestem płytka. A skad wiesz czy ja bym chciala spotkac tak głęboką osobę jak Ty ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juedhjcuhdsui
przykre...współczuje bo nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że ty też tutaj siedzisz...hmmmm to chyba znaczy, że jesteś płytki tak ?? Bo rozumując twoim tokiem to co za różnica czy piszesz czy tylko czytasz. Siedzisz tu a więc zabijasz nudę na beznadziejnym forum (bo takie chyba jest twoim zdaniem) więc chyba płytki jesteś. Pozdrawiam "inteligentnych" mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma balonowa
no i będę teraz przykra bo się wypowiem :D Tak jak ktoś juz napisał najpierw trzeba dojrzeć żeby uprawiać ten rodzaj sportu Kiedys mi sie to zdarzyło, ja nie byłam dojrzała a partner 5 lat starszy, dałam sie namówić i wyszło co wyszło..... było mi potwornie głupio a on zwinał przescieradło, zaniósł do wanny i wykąpał a na drugi dzień zero tematu tak jak by nic się nie zdarzyło choc ja nie mogłam o niczym innym myśleć, wstyd mi było cholernie. teraz jesteśmy 9 lat po ślubie. więc To co ludzkie nie jest nam obce i trzebe coś wiedzieć zanim sie do tego zabierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guma balonowa
tnz mnie zaniusł do wanny i wykąpał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guma balonowa..tylko pogratuulowac,coraz mniej jest mężczyzn dla których podobne wpadki nie są jakąś blokadą i powodem do uciekania i chowania się w woje nory... A do autorki,przemysl dokladnie tą sprawe i czy ten facet jest wart Ciebie,bo to że Ty to tak przezywasz nie oznacza,że on robi to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem...
tez mialam taka przygode. moj partner wsadzil mi calkiem niespodziewanie bo wczesniej nie moglam sie na to zdobyc. wszystko bylo cacy dopoki nie wyciagnal penisa a na czubku mial moja...czekolade. nawet o tym nie wiedzialabym gdybym nie poczula zapachu. tez bardzo zawstydzilam sie a on tylko wytarl swojego malego w chusteczke potem moja dziurke i nic nie powiedzial do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal mi was dziewczyny...
ku**a(za przeproszeniem...bo inaczej nie da sie tego wyrazic) ale wy jestes wszystkie puste...takim rzeczami forum zasmiecac...zachowajcie to dla sebie co robicie ze swoimi chlopakami czy w du*e czy do buzi...naprawde zero szacunku dla siebie...moje "gratulacje" dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "zal mi was dziewczyny", jesli masz problem z tematami to ich nie czytaj. Myslalam ze w tych czasach nie ma tabu. Mysle ze w kulturalny temat na kazdy temat mozna porozmawiac. Przynajmnie sie czegos dowiedzialas w tym temacie. Zal mi Ciebie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys Pani na necie napisala.ze jej facet nalegal ciagle na sex analny do momentu gdy mu sie ze.......la .Od tamtej pory ma spokoj.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że twój facet to zwykły.....d**ek . To przecież on powinien teraz pomóc Ci w tej sytuacji . Nic wielkiego się w końcu nie stało. Gdzie drwa rąbią , tam i wióry lecą. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka2019
D9ziewczyny mam problem ogólnie. Jestem miłośniczką sexu analnego. Nigdy nie zdarzyło mi się zesrać w czasie stosunku ale zawsze jak bawie się dildosem to po 30 miutach zabawy lece do ubikaji i siekze 2h. Wiecie o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×