Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama robie zaproszenia

czym przykleić materiałową wstążeczkę do papieru??

Polecane posty

Gość sama robie zaproszenia

sama robie zaproszenia i nie wiem czym przykleić materiałową wstążkę do papieru. probowałam super glue ale klej przecieka przez wstążkę i jest ohydna plama, tak samo było z klejem z zywicy syntetycznej. Wydaje mi się że z każdym klejem będzie tak samo, bo przecież po każdym zostanie plama na wstążce. czy jest ktoś kto robił zaproszenia i jakoś rozwiązał ten problem. Jeśli wiecie co robić plisss- pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama robie zaproszenia
nie dodałam że chce przykleić materiałową tasiemkę przez całą szerokość zaproszenia i na to jeeszcze korardkę. więc nie może tro być "mokry " klej bo przecieka, zastanawiałam się nad taśmą dwustronna ale jakoś słabo się trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaczki.ojej
taśma dwustronna, ewentualnie przylepić klejem w takich miejscach, gdzie nie widać (wstążka nie musi być przyklejona na całej szerokości zaproszenia). Jesli chodzi o klej to polecam Magic, ale przez wstązkę też 'prześwituje'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz żeby ładnie wyglądało i robisz większą ilość zainwestuj jakieś 25 zł. w pistolet na naboje silikonowe, na prąd przeważnie jest (nie wiem czy inne jakieś są), kleisz gorącym silikonem, przykleisz wstążeczki, kwiatki, perełki i różne inne... w większości sklepów technicznych czy choćby hipermarketów powinny być. A na przyszłość w domu się i tak może przydać. Można też przyszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do kartek uzywam kleju szkolnego zwykłego w sztyfcie. nie jest mokry. Początkowo lekko przez wstążkę (zwłaszcza taką z organzy) się lepi ale potem zastyga wszystko. a jak masz tasiemkę grubszą to w ogóle bez problemu klei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam sama zaproszenia i przyklejałam takim zwykłym klejem w sztycfcie. Poprosiłam w hurtowni o dobry klej ale nie pamietam teraz jak sie nazywał, moge wieczorem sprawdzic i podac. NIe rozmazywaal sie bo przeciagalam po nim wstazka i tylko wstazke przyciskalam do paieru, zostawialam na chwile aby wyschlo. Ewentualnie jak mi sie gdzies poplamiło klejem to po wysuszeniu scieralam go normalna gumka do scierania ołowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama robie zaproszenia
forever- to jeśłi to nie problem, to pliss, podaj wieczorem nazwę kleju. dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie. Tak patrze teraz na ten klej co go uzywałam do zaproszen i on nie ma konkretnej nazwy. Jest w takim grubym sztyfcie, z czarna papierowa naklejka i napisane na niej jest GLUE STICK bialymi literami i nad tym czerwonymi EXTRA STRONG. Produkcja chyba HINOL PH POLSIRHURT sieradz. Wiec to chyba jakis zwykly klej dopapieru tylko jakis mocniejszy troche. Moze uda ci sie taki znalezc w hurtowni albo w papierniczym. U mnie sie sprawdzil i trzyma sie tasiemka bardzo mocno. Jak cos krzywo nakleiłam i juz wyschlo to nie da sie odkleic bo tasiemke na sile trzeba oderwac i schodzi z warstewka papieru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej czy ktos z was moze polecic jakis sklep z dobrymi tasmami do klejenia? znalazlam cos takiego www.tasmy24.pl mysliscie, ze dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary temat ale i ja się wypowiem - pracuję w przedszkolu i wszystko co tylko mi do głowy przyjdzie (łącznie z kamyczkami, perełkami, muszelkami, kasztanami...) kleimy klejem Magic. Skleja dosłownie wszystko, nie wiąże natychmiastowo, jak super glue czy kropelka (co jest super, bo dzieciaki same kleją i nie sklejają sobie palców :p ), tylko trzeba czekać aż wyschnie. Jest biały, a po zaschnięciu przeźroczysty. Natomiast z klejów tzw. "biurowych", w sztyfcie najlepiej sprawdza się klej firmy Amos - żółto zielone opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuchluk
Temat bardzo stary, ale może moja odpowiedź komuś się kiedyś przyda. Ja metodą prób i błędów polecam klej do drewna Total Vikol (ogólnodostępny, ja kupiłem w Lidlu). Jednak istotne jest, aby klejem posmarować kartę, a nie materiał, który chcemy przykleić (nie przesadzajmy z ilością kleju). Klej nie przesiąka przez materiał, a poza tym po wyschnięciu staje się przezroczysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klej Magic mocny, po wyschnięciu robi sie przezroczysty. Dużo ludzi używa go do robienia kartek i zaproszeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyklej to najlepiej taśmą samoprzylepną, możesz takie znaleźć na www.totalmarket.pl . Po ich zastosowaniu będziesz mieć pewność, że nic się nie odklei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre są kleje w spray i np taśmy dwustronne samoprzylepne. Ja często coś kleje i robię wiec takie klej***ardzo sie przydadzą. Ja takie rzeczy zamawiam w tym sklepie www.tasma.krakow.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×