Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexxiS

zbyt wczesny orgazm u faceta!

Polecane posty

Gość alexxiS

Witam :) mam faceta, jest nam ze sobą wspaniale, od niedawna zaczęliśmy współżyć, jednak mam mały probleeem.. Kochając się z Nim, on po 10 minutach dochodzi do orgazmu..właśnie wtedy kiedy najbardziej potrzebuje czułości i kiedy przychodzi mi największa ochota na seks. Jest jakiś sposób na to ?! jak sobie z tym radzić ?! słyszałam o prezerwatywach opóźniających wytrysk, ale czy to działa ?! czy tak już będzie zawsze ?! czy może byĆ to spowodowane tym, że zbyt długi czas nie mial kobiety przy swoim boku ? może zbyt długą przerwą w uprawianiu sexuu ? czy to kiedyś minie ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym 10 minut
Mój dochodzi po 2 minutach i dopiero nie dawno zaczał sie tym przejmowac zgadnij kiedy miałam orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie w tym problem ;/ próbowałaś jakoś z tym walczyć ? :) mój ostatni orgazm był dobrych kilkanaście miesięcy temu, kiedy byłam z innym facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do Twojego nicku, to podziwiam Cię że dla Ciebie 10 minut, to satysfakcjonujący czas, ja uwielbiam dlugi seks, ale faceta nie zamierzam zmieniać z tego powodu .. co robić ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przejmuj się to minie
Mój przez prawie rok dochodził w ciagu dwóch, trzech minut. Od niedawna jest coraz lepiej, coraz dłuzej. My ta kwestie rozwiązywalismy tak że gdy on doszedl zaspokajal mnie ręką, od niedawna miewam orgazm przy normalnym stosunku :). Ale u nas to bylo tak że bylismy dla siebie pierwszymi partnerami, stopniowo się wszystkiego uczymy wiec az tak mi to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że minie,. pozatym długi sex, jest dla mnie spełnieniem marzeń, po ciężkim dniu, a po 5-6 min naprawdę nie jestem zaspokojona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie przejmuj się to minie
A co do tego żeby najpierw facet raz sam doszedł a poźniej jeszcze raz i wtedy będzie dłuzej to u nas tak nie było. Probowalismy ale na poczatku na to zeby znowu "mogl" trzeba bylo poczekac ok 2 godziny. Staraj się zrozumiec swojego faceta, przeciez napewno nie robi tego celowo a postaw się w jego sytuacji... Ja mojego wspieralam bo wiem że kiepsko to wpływalo na jego samoocene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie krytykuję go z tego powodu, ale wiem że jest zawiedziony, gdy po tak krótkim czasie musi przerwać stosunek, denerwuje się wtedy i obwinia.. niewiem jak mu pomóc. Wiem, że muszę poczekać ale poprostu boję się że to będzie zbyt długo trwało, a każda kobieta potrzebuje czułości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil6641
dziewczyny namowcie ich do cwiczenia miesni kegera czy jakos tak to u meszczyzn miesnie pc przeduza to stosunek nawet o 2 cm zwieksza sie obwod penisa :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil6641
miesnie kegla inaczej pc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil6641
a jak sie długo trenuje te mienśnie to nawet członek może uróść o jakieś 3-4 cm......wienc warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil6641
ktoś sie podszywa pod mój nick czopku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JandziaS
po obrzezaniu mojego chlopaka czas naszych stosunkow wydluzyl sie z 5-10min do nawet 30min, przy czym moze wczesniej - kontroluje to... polecam obrzezanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwazny
ja moge nawet z dwie godziny,bo umiem sie powstrzymac od wytrysku.Niestety to jest wyzsza szkola jazdy i nie dla kazdego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały22
HEJ co mam zrobić żeby nie dostawać orgazmu po 1 minucie kiedy to minie proszę odpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały22
zaczełem wszystko mając 22 lata i teraz mam z tym problem co robić żeby to mineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×