Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdecyddowanydd

-1 raz -- wypatrzylem fajna laske na odlotach i planuje isc do niej

Polecane posty

Gość zdecyddowanydd

tylko zastanawiam sie czy mowic jej o tym ze to bedzie moj pierwszy raz ??? ;) korzystak ktos z Was mzoe z uslug dziewczyn ktore sie oglaszaja na tej stronie :D i nie wiem czy walnac sobie wczesniej browara i zwalic :classic_cool: bo nie chcialbym skonczyc po minucie :P nie wiem za bardzo czego sie wogole spodziewac ;> heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgffg
ile bierze za godzine?200zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda
Pokaż ją, podaj link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecyddowanydd
bierze 200 zeta za godzinę 150 za 30 minut ale hehe czy ktos czytal mojego pierwszego posta :P :D bo pytalem o cos innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz się spodziewać ochorniarza za ścianą lub w wersji ultra koleżanki (czekajace na kilentów) w kuchni czasem divy mają zwierzaki wiec jest śmiesznie ale jeśli jesteś pasztetem a przecież jesteś to nie licz na miłą obsługę panna zrobi co trzeba (ale z zebami) potem wypnie dupę ku górze i będzie drewnianie jak trzeba rękodzieło jest tańsze i wielokrotnego użytku, szczególnie jak się ma 429 płyt DVD :) ale idź przekonaj się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary, sprawdź erisa.pl to nowy portal, z******te d**eczki.. do tego mają super mobilną wersje na smartfony więc nie zostawiasz przypału na komputerze w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×