Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iZIA MIZIA

Za pare dni mam imieniny ale goscie maja byc dzis wieczorem!!TO NIESPODZIANKA i

Polecane posty

Gość iZIA MIZIA

..niby ja o tym nie wiem! ale moj zyczliwy kolega mnie poinformowal bo wie ze nie lubie TAKICH NIESPODZIEWANYCH WIZYT dlatego jestem w szoku! CO JA MAM TYM LUZIOM DAC DO JEDZENIA ZEBY SIE NIE WYDALO,ZE WIDZIALAM Z EPRZYJDA :O Dodam ze nie umiem gotowac! nawet salatki to problem! Nawet nie mam w domu zapasow slodyczy czy pieczywa bo NIE JEM CHLEBA!! przeciez nie ugoszcze ich kanapkami :(( CO JA MAM IM ZASERWOWAC WIECZOREM???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kup jakies
lody,bita smietane w sprayu,brzoskwinie w puszce...zeby udawac zaskoczoną..bo akura to zawsze mozesz mies w domu.Ew.zamow pizzę..ja bym sie nie przejmowala.Nic nie szykowała-ich ryzyko.A tak szczerze...to zadna niespodzianka ,przynajmniej dla mnie.Niekullturalne zachowanie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZIA MIZIA
Ale probkem w tym ze moj wujek rozwozi pizze i czesto przynosi do domu wiec...PIZZA IM BOKIEM WYCHODZI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZIA MIZIA
a lody hmmm.. czy ja wiem? zima jest...a nie wiem czy maja zdrowie :O na lody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybaniee
iza-maja czy tej nie mają.Ty o tej wizycie teoretycznie nie wiesz!I nie powinni czuc się urazeni gdy wyciagniesz sos knorra,pakę makaronu i tym ich nakarmisz.ICH RYZYKO.Jesli chodzi o lody-jak ktos jest kruchego zdrowia to sobie odmówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież widzisz że on jest
o matko, dziś ostatki więc leć po faworki do cukierni. Będzie, że kupiłaś sobie na ostatni dzień karnawału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minestrone32
jak sie tak zwalaja to mysle ze cos do zarcia i picia napewno zapewnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiek w paczkach
kup drobnych ciasteczek, paluszków, chipsów, śledziki, krakersy, cukierki czekoladowe na wagę coś do picia, jakiś alkohol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu ---> http://is.gd/Vin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×