Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nadziejaaa

chcę być mamą, ale zanim... dobra duszyczko pozwól mi uwierzyć..

Polecane posty

witajcie Nadszedł moment w którym stwierdziliśmy,że to już czas by dzielić radość życia z nowym członkiem rodziny. Zabrzmiało ładnie.... Prawda jest taka, że od kilku lat nie mogę zajść w ciążę. Mam już dość. Od lat nie używam środków antykoncepcyjnych. Myślałam ,że nagle okaże się że będziemy mieć dzidziusia. A tu nic... Ogólnie nie najlepiej się ostatnio czuję. Nie wiem od czego zacząć, czy od rzucenia papierosów? czy od zbadania tarczycy? ( przytyłam ok 10 kg w przeciągu 8 miesięcy), czy od zbadania krwi, czy od zmiany pracy (stres). Nie mogę się pozbierać. MAM urlop i nie mogę się pozbierać, depresja? ? Mam nieodpartą ochotę zrobić coś... Dobra duszyczko jesteś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, badania są nieugięte. Palacze i alkoholicy mają o 2/3 mniej szans na posiadanie potomstwa.Tarczyca to nie przelewki. nieleczona może prowadzić do niedorozwoju u płodu oraz do poronień (niedoczynność).Do lekarza.Postawa to morfologia, badanie ogólne moczu oraz endokrynolog i badania pod kierunkiem tsh, ft3 i ft4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 2 tygodnie urlopu , muszę się zmotywować... 10 lat małżeństwa i nic .... zawsze było coś ważniejszego ... Za bardzo się wszystkim i wszystkimi przejmuję, zawsze silna odpowiedzialna, aż tu proszę coś puściło ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ważna sprawa - zanim poddasz się szczegółowej diagnostyce (profil hormonalny, monitoring cyklu) - niech Partner odda nasienie do badania. poczytaj w necie o badaniu nasienia (3-5 dni wstrzemięźliwości i inne warunki). U faceta 1 nieinwazyjne badanie rzędu 50 zł wyjaśni wszystko (50% niepłodności leży po stronie mężczyzn) a u Ciebie to kasa bez koca, dlatego warto zacząć od Partnera.Zajrzyj też na 28dni.pl - obserwacja swojego cyklu wiele może dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też pomyślałam o nasieniu, muszę pogrzebać w internecie gdzie to badanie można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×