Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małgoś_89

KRAKÓW-FAJNE SKLEPY-RANKING

Polecane posty

Gość renataa33
Ja wprost „zakochałam się” w ofercie Butik Lavend. Sklep znajdziesz przy ul. Zwierzynieckiej 21 w Krakowie. Oferują wysokiej jakości ubrania biznesowe, eleganckie sukienki idealne na firmowy bankiet, klasyczne czółenka (sklep promuje polskich projektantów). Ostatnio udało mi się tutaj kupić bardzo ładną, czarną sukienkę Rafaello.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uwielbiam butki Cameleon na ul. Kościuszki 36, co prawda nie są to bardzo tanie rzeczy, ale za to bardzo wysokiej półki, tj. Gucci, Dior, Lv, Zadig Voltaire w naprawdę dobrych cenach. Polecam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od jakiegoś czasu pracuję w dużej firmie z branży IT, w której obowiązuje strój formalny (często mam kontakt z klientami). Koleżanka poleciła mi niedawno Butik Lavend ( http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15 ). On usytuowany jest przy ul. Zwierzynieckiej w Krakowie. Mają bardzo duży wybór ubrań typowo biznesowych, dzięki czemu w jednym miejscu można skompletować całą garderobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bardzo rozumiem po co ograniczać się do jednego miasta, skoro w sklepach internetowych znajdziesz wszystko czego szukasz,ja np ostatnio zamawiałam płaszcz na jesień ze strony Zartex.pl i moge polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ciuszki są na ul.ELSNERA 3 Azory pawilon handlowy I piętro, odzież podzielona działami bluzki ,sukienki itd część sklepu jest to odzież wyceniona a część na wagę 19zł/kg.fajne buty i torebki można dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chiński sklep na ul Wyki. To co w galerii tylko polowę taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku zaczęłam pracę w dużej korporacji, gdzie nie mogę pozwolić sobie na swobodny strój (wcześniej pracowałam w szkole jako nauczycielka i niekoniecznie musiałam ubierać się formalnie). Koleżanka doradziła mi Butik Lavend (http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15). Mają naprawdę duży wybór pięknych, klasycznych ubrań damskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtsasd
Od jakiegoś czasu większość ubrań do pracy kupuję w Butiku Lavend przy ul. Zwierzynieckiej – http://lavend.pl/pl/i/Kontakt/15. Ich grupą docelową są przede wszystkim panie 35+, które nie co dzień preferują klasykę. Mają naprawdę eleganckie bluzki, koszule, żakiety, sukienki, z których można skompletować strój zarówno do pracy, jak i na firmowe przyjęcie czy bankiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo kupuje na placu targowym , świeżo i zdrowo bo lubię dobrze zjeść. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jakiś czas temu zaczęłam szukać fajniejszych mniejszych butików w Krakowie, ale też z normalnymi cenami i trafiłam na Długą do Szafa Lilly – cudne miejsce! Jest klimat, jest miło, przyjaźnie, a same ubrania idealnie wpasowują się w mój gust. Rzeczy na co dzień, rzeczy na oficjalne spotkania, można się ubrać po same uszy u nich i dobrać sobie też sztuczną biżuterię czy inne dodatki. Najlepiej o ofercie to się dowiadywać na fejsie, mają tam swoje konto, podrzucam link – https://web.facebook.com/szafalilly/?_rdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłaś może w Szafa Lilly? Butik jest na Długiej, niedaleko krzyżówki ze Słowackiego. Super pomocna obsługa, duży wybór ubrań, z tego co mówiła mi pani na miejscu to dostawy robią nawet kilka razy na tydzień, także asortyment się zmienia. Upolowałam swego czasu bardzo ładną, dopasowaną bluzeczkę z oryginalnym dekoltem i nosi się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaszcza na wiosnę w ładnym, łagodnym, pastelowym różu kupiłam sobie parę dni temu w Szafie Lilly. Sklep jest na Długiej, dokładny adres i oferta jest na ich profilu facebookowym ( web.facebook.com/szafalilly/?_rdr). Mają duży wybór, są to w dużej części polskie produkcje i też myślę, że cennik mają bardzo przystępny. Zwłaszcza że ubrania robią wrażenie solidnych, raczej na lata, a nie na jeden sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio parę razy zaszłam do Szafa Lilly z przyjaciółką i powiem, że miejsce naprawdę warte uwagi na modowej mapie Krakowa. Ciekawe projekty, nie powtarzają się, nie ma szycia wszystkiego na to samo kopyto. Także jak ktoś chce się jakoś wyróżnić poprzez ubranie to tutaj takie stylizacje można rzeczywiście sobie dobrać. Butik jest na Długiej, tam zaraz jest blisko targ Nowy Kleparz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ograniczać się tylko do sklepów Krakowie skoro masz ich wiele online? Wystarczy zerknąć chociażby na www.BucikSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×